Закарпатська важкоатлетка Світлана Товт здобула дві медалі на всеукраїнських змаганнях у Дніпрі
опубліковано 13 травня 2021 року о 13:40

16-річна Світлана Товт гідно представила Закарпаття на загальнонаціональних змаганнях із важкої атлетики.

Про перемогу спортсменки повідомляє Ігор Шинкарюк, заступник голови облдержадміністрації.

Протягом 11 – 16 травня в Дніпрі проходить чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 17 років і Всеукраїнський відкритий турнір на призи олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.

«Уже в перший день змагань Закарпаття здобуло високі перемоги! Наша юна спортсменка зі Свалявщини виборола одразу дві медалі», – зауважив Ігор Шинкарюк.

За його словами, дівчина змагалася у ваговій категорії до 55 кг з 18 важкоатлетками з усієї країни.

Світлана Товт здобула «срібло» в ривку та бронзову медаль у загальному заліку.

У сумі двоборства дівчина – майстер спорту України – підняла 124 кг.

Вітаємо Світлану, вихованку Свалявської ДЮСШ, та її тренера Василя Поповича з перемогою!