Загальна інформація

ТИМЧАСОВИЙ ГРАФІК

особистого прийому громадян у режимі роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади”  на друге півріччя 2022 року


Особистий прийом громадян у режимі роботи прямої телефонної лінії „Запитай у влади” проводиться у визначені дні з 16:00 до 17:00 год. за номером телефону 0-800-502-708 (безоплатно), каб.145.

Прізвище, ім’я,

по батькові

Посада

Дні особистого прийому

МИКИТА

Віктор Федорович

Голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації

Перший вівторок липня,

вересня, листопада


БІЛЕЦЬКИЙ

Мирослав Золтанович


Перший заступник голови облдержадміністрації – перший заступник начальника обласної військової адміністрації (питання охорони здоров’я, розвитку інфраструктури, утримання мережі автомобільних доріг загального користування місце-вого значення, житлово-комунального господарства та енергозбереження, екології, природних та водних ресурсів, лісового, мисливського та рибного господарства)

Другий вівторок липня,

серпня,

вересня, листопада, грудня


ІВАНЧО

Василь Васильович

Заступник голови облдерж-адміністрації – заступник начальника обласної військової адміністрації (питання економіч-ного та регіонального розвитку, торгівлі та підприємництва, побутового, торговельного обслуго-вування, промисловості, агропро-мислового розвитку, праці та зайнятості населення, залучення інвестицій, єврорегіональної співпраці, містобудування та архітектури, капітального будів-ництва)

Третій вівторок

липня,

серпня,

жовтня, листопада, грудня

 ШИНКАРЮК

Ігор Сергійович

Заступник голови облдерж-адміністрації – заступник начальника обласної військової адміністрації (питання розвитку освіти, науки, молоді та спорту, культури, національностей та релігій, туризму та курортів, інформа-ційної діяльності та комунікацій з громадськістю, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту)

Перший вівторок серпня,

жовтня,

грудняДОБРОМІЛЬСЬКИЙ

Петро Петрович


Заступник голови облдерж-адміністрації – заступник начальника обласної військової адміністрації (питання соціального захисту та пенсійного забезпечення населення, сімейної політики, материнства і дитинства, оздоровлення дітей, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми, міграції населення, архівної справи)

Четвертий вівторок,

серпня,

вересня,

жовтня, листопада, грудня

 ПАЦКАН

Олександр Михайлович

Заступник голови облдерж-адміністрації – заступник начальника обласної військової адміністрації (питання цифрового розвитку, цифровізації, розвитку цифрових інновацій та технологій, електронного урядування, інфор-матизації, розвитку інфраструк-тури широкосмугового доступу до Інтернету та телекомунікацій, цифрових навичок та цифрових прав громадян, ІТ-індустрії)

Четвертий вівторок липня,

п’ятий вівторок серпня,

третій вівторок

вересня,

другий вівторок жовтня,

п’ятий вівторок листопада

Згідно із Законами України "Про звернення громадян" та ”Про внесення змін до Закону України  " Про звернення громадян" (щодо електронного звернення та електронної петиції) громадяни мають право звернутися до органів державної влади, місцевого самоврядування, об'єднань громадян, установ, організацій, підприємств, незалежно від форм власності, засобів масової інформації, посадових осіб відповідно до їх функціональних обов'язків із зауваженнями, скаргами та пропозиціями, що стосуються їх статутної діяльності, заявою або клопотанням щодо реалізації своїх конституційних прав і законних інтересів та скаргою про їх порушення.

Відповідно до Закону України від 2 липня 2015 року № 577-VIII “Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції” з 28 жовтня 2015 року “письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення). У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.

Надіслати електронне звернення можна на електронну адресу відділу звернення громадян - wz_oda@carpathia.gov.ua або через веб-сервіс урядового контактного центру https://carpathia.gov.ua/storinka/elektronne-zvernennya


Нормативна база України з питань забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування

1.    Конституція України

2.    Закон України "Про звернення громадян"

3.    Про внесення змін до Закону України "Про звернення громадян" щодо електронного звернення та електронної петиції

4.    Постанова Кабінету Міністрі України від 14 квітня 1997 року № 348  "Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

5.    Постанова Кабінету  Міністрів  Українивід 24 вересня 2008 року N 858 "Про затвердження Класифікатора звернень громадян "

6.    Постанова Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року № 630 "Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади"

7.    Постанова Кабінету Міністрів України від 19 січня 2011 року № 26 "Про внесення зміни до пункту 2 Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах  державної влади і місцевого самоврядування, об'єднаннях громадян, на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, в засобах масової інформації"

8.    Постанова Кабінету Міністрів Українивід 3 лютого 2016 року № 48 "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України"

9.    Розпорядження  Кабінету Міністрів Українивід 9 червня 2011 року N 589-р "Про схвалення Концепції створення Національної системи опрацювання звернень до органів виконавчої влади".

10.    Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації  від 21 лютого 2008 № 95 "Про заходи облдержадміністрації щодо виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008".

11.    Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації  від 17 липня 2020 року № 381 "Про затвердження Порядку організації та проведення особистого прийому громадян керівництвом Закарпатської обласної державної адміністрації "

12.    Розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації 26 квітня 2018 року № 254 "Про Положення про відділ роботи із зверненнями громадян апарату Закарпатської обласної державної адміністрації"

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux