Положення

про регіональну Консультативну раду у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України


1. Регіональна Консультативна рада у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України (далі ‒ Консультативна рада) є консультативно-дорадчим органом при обласній державній адміністрації, утвореним з метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

2. Консультативна рада у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, іншими актами законодавства, а також цим Положенням.

3. Основними завданнями Консультативної ради є:

3.1. Системний аналіз ситуації щодо соціального захисту ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

3.2. Вивчення проблемних питань ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України, підготовлення та внесення в установленому порядку пропозицій голові облдержадміністрації, центральним органам виконавчої влади щодо шляхів вирішення таких питань.

3.3. Напрацювання пропозицій щодо покращення соціального захисту ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав, а також осіб, незаконно утримуваних на тимчасово окупованій території України.

3.4. Сприяння взаємодії з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, волонтерськими організаціями.

3.5. Сприяння в установленому порядку у реалізації ініціатив щодо надання волонтерської та благодійної допомоги військовослужбовцям, ветеранам війни, членам сімей загиблих (померлих) захисників України та учасникам бойових дій на території інших держав.

4. Консультативна рада для виконання покладених на неї завдань має право в установленому порядку:

4.1. Запитувати та одержувати від державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій необхідну інформацію, а також документи та матеріали.

4.2. Запрошувати на свої засідання та залучати до обговорення окремих питань представників державних органів, органів місцевого самоврядування, громадських об’єднань, підприємств, установ та організацій.

4.3. Утворювати за потреби робочі групи для опрацювання окремих питань, що належать до компетенції Консультативної ради, залучати до роботи у таких групах незалежних експертів та фахівців.

4.4. Ініціювати проведення засідань за круглим столом, дискусій, нарад з питань, що належать до компетенції Консультативної ради.

5. Консультативна рада у процесі виконання покладених на неї завдань взаємодіє в установленому порядку з іншими допоміжними органами і службами, центральними та місцевими органами виконавчої влади, громадськими об’єднаннями.

6. Консультативна рада утворюється у складі її голови, першого заступника та заступників голови (із числа членів громадських об’єднань), секретаря та інших членів Консультативної ради, які беруть участь у її роботі на громадських засадах.

Положення про Консультативну раду затверджується розпорядженням голови облдержадміністрації.

7. Голова Консультативної ради:

скликає засідання Консультативної ради та визначає їх порядок денний;

головує на засіданнях Консультативної ради;

представляє Консультативну раду у відносинах із центральними та місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями, підприємствами, установами, організаціями, а також із засобами масової інформації.

У разі відсутності голови Консультативної ради його обов’язки можуть виконувати перший заступник або один із заступників голови Консультативної ради.

8. Секретар Консультативної ради скликає за дорученням голови Консультативної ради засідання Консультативної ради, здійснює їх організаційне забезпечення, веде протоколи засідань без права голосу.

9. Основною організаційною формою роботи Консультативної ради є засідання, які проводяться за необхідності.

Засідання Консультативної ради є правомочним, якщо на ньому присутні більше половини від її складу.

10. Рішення Консультативної ради приймаються більшістю голосів присутніх на засіданні членів Консультативної ради та оформлюються протоколом, який підписує голова Консультативної ради та секретар Консультативної ради.

11. Діяльність Консультативної ради є відкритою і гласною.

12. Організаційно-технічне забезпечення діяльності Консультативної ради здійснюється департаментом соціального захисту населення облдерж-адміністрації (у межах компетенції).


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux