Діяльність

22.07.2021 року відбулося позачергове засідання Громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації. Новим Головою Громадської ради при Закарпатській ОДА обрано Кіндрата Олексія Олексійовича. Також затверджено Положення про діяльнсть Громадської ради при ОДА. 

Всі учасники засідання від 72 інститутів громадянського суспільства виявили готовність зайняти активну громадську позицію та плідно співпрацювати з органами влади задля розвитку різних сфер суспільного життя нашої області: 

 економіки;

 бізнесу;

 фінансів;

 зайнятість населення; 

 екології;

 охорони природи;

 розвитку туризму;

 освіти;

 охорони здоров’я;

 національно-патріотичного виховання молоді.

Ми впевнені, що діяльність Громадської ради при Закарпатській ОДА буде, як і раніше, ефективною та дієвою.Працюймо на благо суспільства!


28 травня 2021 року відбулося засідання президії Громадської ради при Закарпатській ОДА, на якому:

1. Затверджено склад президії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації. 

2. Затверджено склад та голів комісій Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.

3. Обговорено перспективний план роботи Громадської ради при обласній державній адміністрації та плани робіт окремих комісій.

4.   Голова  Громадської  ради  при  Закарпатській  ОДА  Греньо М.М. ознайомив членів президії з текстом розпорядження № 433 від 20.05.2021 р. Закарпатської ОДА «Про Громадську раду при Закарпатській обласній державній адміністрації» про утворення Громадської ради при Закарпатській ОДА в складі 72 представників інститутів громадянського суспільства області з метою забезпечення прозорості, відкритості та публічності в діяльності органів виконавчої влади та здійснення громадського контролю за їх діяльністю.


28 травня 2021 року за ініціативи управління туризму і курортів Закарпатської ОДА, представників ВП ГО «НОК України» в Закарпатській області та ГО «Закарпатська обласна федерація лижного спорту»  організовано проведення «круглого столу» на тему: «Перспективи розвитку зимового туризму та зимових видів спорту на Закарпатті в 2021 – 2026 р.р. ».  

В роботі «круглого столу» взяв участь заступник голови Закарпатської  облдержадміністрації Шинкарюк І.С.

Обговорювалися сучасний стан, перспективи розвитку зимових видів спорту на 2021 – 2026 р.р. та залучення потенціалу області до організації на Закарпатті міжнародних змагань з зимових видів спорту.

Від Громадської ради при Закарпатській ОДА в роботі  «круглого столу» взяли участь голова ради Греньо М.М., члени президії Кіндрат О.О., Приходько В.П. та  Пранничук Б.Д.


25 травня голова комісії з питань розвитку системи публічних послуг Громадської ради при ОДА Маріан Токар провів робочу зутріч з головою правління благодійного фонду «Центр громадських ініціатив»Андрієм Вишняком, на якій обговорилипитання організаційного розвитку ОГС, стратегічного розвитку громад, підготовки та управління проектів та міжсекторальних комунікацій.


19 травня відбулося засідання комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення Громадської ради при облдержадміністрації за участі голови Громадської ради при ОДА Михайла Греньо та директора Закарпатського обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів Андрія Воробця. Розглянуто питання щодо забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації.

З метою недопущення виникнення соціальної напруги в області та у зв'язку із численними зверненнями представників громадських організацій осіб з інвалідністю, розгянуто пропозицію про проведення розширеного засідання комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення у форматі «круглого столу» для інформування громадськості та задля уникнення можливих затягувань процесу розгляду заяв осіб з інвалідністю, інших осіб на забезпечення засобами реабілітації посадовими особами структурних підрозділів з питань соціального захисту населення, виконавчих органів сільських, селищних, міських рад, центрів з надання адміністративних послуг та працівниками Фонду соціального захисту інвалідів.


7 травня 2021 року в м. Хуст відбулося урочисте зібрання, присвячене 20-річчю кредитної спілки «Нарцис», в якому взяв участь заступник голови Громадської ради при Закарпатській ОДА, голова комісії з питань розвитку міжрегіональних зв’язків, співпраці з громадськими  радами при РДА, МВК та депутатами органів місцевого самоврядування Закарпатської області Бережанський М.М.

Він тепло привітав весь колектив спілки і особисто її керівника Ряску О.І., члена Громадської ради при Закарпатській ОДА, побажав нових економічних досягнень та успіхів у діяльності на благо Закарпаття


29 квітня 2021 року відбулися звітні збори Громадської ради при Закарпатській ОДА 2019 – 2021 рр та установчі збори з утворення Громадської ради при Закарпатській ОДА 2021 – 2023 рр.

Присутній на зборах заступник голови ОДА Ігор Шинкарюк побажав членам новоствореної ГР плідної роботи, наголосив на важливості функціонування такого дорадчого органу при ОДА, необхідності конструктивної співпраці зі структурними підрозділами адміністрації, цінності  думок і рекомендацій науковців, фахівців та експертів в обговоренні проєктів рішень органів влади.

Учасники зборів заслухали звіт голови ГР 2019 – 2021 рр Михайла Греня про основні напрямки роботи ради за звітній період. Відтак роботу ГР вирішено визнати задовільною.

Далі слідували установчі збори з утворення Громадської ради при Закарпатській ОДА 2021 – 2023 рр.

Ними було затверджено: 

- список  членів Громадської ради при Закарпатській ОДА  2021 – 2023 рр. (до складу нової ГР ввійшли представники 72 інститутів громадянського суспільства області);

- кількість, назви, склад та голів комісій Громадської ради при Закарпатській ОДА 2021-2023 рр;

- склад президії Громадської ради при Закарпатській ОДА 2021 – 2023 рр.

Рішенням загальних зборів новим головою Громадської ради при Закарпатській ОДА на період 2021 – 2023 рр одноголосно обрано Михайла Греня, голову Спілки підприємців Закарпаття.


15 квітня 2021 року відбулося чергове засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради

при Закарпатській ОДА на 2021 – 2023 рр. Порядок денний засідання:

 1. Аналіз подачі документів представниками ІГС для участі в установчих зборах щодо обрання складу Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.
 2. Обговорення проекту звіту Греньо М.М. про роботу Громадської ради при Закарпатській ОДА за період 2019 – 2021 рр. Внесення поправок, доповнень та пропозицій.
 3. Внесення пропозицій щодо вдосконалення організації роботи нової  Громадської ради при Закарпатській ОДА 2021 – 2023 рр.
 4. Про організацію проведення 25 квітня 2021 року заключного засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із утворення Громадської ради при Закарпатській ОДА 2021 – 2023 рр.

Члени ініціативної групи заслухали інформацію (станом на 15.04.2021) про кількість поданих заяв для входження до складу  Громадської ради при Закарпатській ОДА 2021 – 2023 рр., а також прийняли відповідні рішення по іншим питанням порядку денного.


23 березня 2021 року відбулося засідання президії Громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації. На обговорення виносилися наступні питання порядку денного:

- Стратегія організації роботи територіальних громад Закарпаття для забезпечення очищення своїх територій від твердих побутових відходів.

- Програма розвитку туризму в Закарпатті на 2021 – 2023 р.р. та співпраця управління туризму та курортів Закарпатської  облдержадміністрації з Громадською радою при Закарпатській ОДА.

- Про підтримку ініціативи коаліційного об’єднання громадських організацій «Закарпаття - український центр Карпатського Єврорегіону».

- Підготовка до проведення звітно-виборних зборів Громадської ради при Закарпатській ОДА за 2019 – 2021 р.р. Створення ініціативної групи для підготовки виборів Громадської ради при Закарпатській ОДА на 2021 – 2023 р.р.

В ході обговорення підведені підсумки виконання завдань комісіями Громадської ради по окремим напрямкам роботи. Голова Громадської ради Греньо М.М. виступив з інформацією про хід підготовки до звітно-виборних зборів Громадської ради при Закарпатській ОДА за 2019 – 2021 р.р.

Президією прийнято рішення створити ініціативну групу для підготовки та проведення установчих зборів по організації виборів до Громадської ради при Закарпатській ОДА на 2021 – 2023 р.р.

Проведено перше засідання ініціативної групи по виборам до Громадської ради при Закарпатській ОДА на 2021 – 2023 р.р. Ініціативна група ухвалила  рішення щодо дати, місця проведення та термінів подання документів представниками інститутів громадянського суспільства Закарпатської області для участі у виборах.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux