Оголошення

ОГОЛОШУЄТЬСЯ  ПРО ПОЧАТОК ПРИЙОМУ ЗАЯВОК ТА ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ З ОБЛАСНОГО БЮДЖЕТУ У 2024 РОЦІ НА ВИКОНАННЯ ЗАХОДІВ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ТА ПІДТРИМКИ ГАЛУЗІ РОСЛИННИЦТВА В ОБЛАСТІ  НА 2021 – 2025 РОКИ 

Відповідно до розпорядження голови Закарпатської обласної державної адміністрації – начальника Закарпатської обласної військової адміністрації від 18 квітня 2024 року № 440 „Про затвердження Порядку використання коштів обласної бюджету у 2024 році, передбачених на виконання заходів Програми розвитку та підтримки галузі рослинництва в області на 2021 – 2025 роки”, зареєстрованого у Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції від 24 квітня 2024 року за № 60/550, оголошується про початок прийому заявок та документів для надання фінансової підтримки за пріоритетними напрямами:

 розвиток багаторічних насаджень:  

часткове відшкодування суб’єктам господарювання вартості (без урахування податку на додану вартість) придбання матеріалів для спорудження шпалер (у тому числі за межами України, крім вироблених на території Російської Федерації/Республіки Білорусь) – до 80 відсотків (після завершення монтажних робіт);

поліпшення родючості ґрунтів та зрошення земель:

часткове відшкодування суб’єктам господарювання вартості (без урахування податку на додану вартість) – до 80 відсотків вартості на придбання і встановлення поливного обладнання, поливних систем (у тому числі за межами України, крім вироблених на території Російської Федерації/Республіки Білорусь);

покращення матеріально-технічного забезпечення та розбудова інфраструктурних об’єктів:

часткове відшкодування вартості (без урахування податку на додану вартість) за придбану сільськогосподарську техніку (в тому числі механізми), обладнання (крім лабораторного) (у тому числі за межами України, крім вироблених на території Російської Федерації/Республіки Білорусь) – до 80 відсотків;

розвиток органічного рослинництва:

часткове відшкодування суб’єктам господарювання (без урахування податку на додану вартість) – до 80 відсотків вартості витрат, пов’язаних із сертифікацією органічної продукції.


Частковому відшкодуванню підлягатимуть витрати (без врахування податку на додану вартість), здійснені у період з 01 січня по 15 жовтня 2024 року.

 

На отримання бюджетних коштів мають право:

суб’єкти господарювання – юридичні особи, незалежно від організаційно-правової форми та форми власності, та фізичні особи-підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, у тому числі створені особами, на яких поширюється дія пунктів 19, 20, 21, 23 частини першої статті 6 та членами сімей загиблих (померлих) ветеранів війни визначених цими пунктами, пунктів 5 і 6 статті 101 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”.


Прийом заявок розпочинається з дня оприлюднення оголошення про початок прийому заявок та закінчується – 15 жовтня включно.


З питань отримання обласної підтримки звертатися за адресою: м. Ужгород, площа Народна 4, Департамент агропромислового розвитку Закарпатської обласної державної адміністрації – обласної військової адміністрації, 2 поверх, кабінет 226.

Телефон для довідок: (0312) 63-05-19.


Порядок використання коштів, форма заяви додається.ФАО та ЄС розпочинають другий цикл грантового конкурсу, щоб сприяти відновленню українських фермерів

 (Заявки потрібно подати через Державний аграрний реєстр до 31 січня 2024 року)

 

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про початок другого циклу грантової програми, яка реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС). Ця стратегічна ініціатива спрямована на підтримку відновлення українських фермерів, які стикаються з проблемами, ускладненими впливом війни на агробізнес. Мета полягає в тому, щоб підтримувати виробництво, підвищити ефективність і прибутковість, а в довгостроковій перспективі – зміцнити національні ланцюги створення вартості та постачання.

«Програма грантів, що фінансується ЄС, розроблена таким чином, щоб допомогти виробникам сільськогосподарської продукції інтегруватися в стійкі ланцюжки доданої вартості, покращити свої засоби до існування, збільшити зайнятість і розвиток сільських територій, — сказав Крістіан Бен Хелл, керівник сектору сільського господарства Представництва ЄС в Україні. — Ми віримо, що ця програма також сприяє сталому розвитку вибраних ланцюгів доданої вартості в Україні інклюзивним чином і таким, що підтримує малих сільськогосподарських виробників і підприємства».

Ця ініціатива показала хороші результати в межах першого циклу, де було відібрано 138 заявок із 212 заявок, що надійшли до Державного аграрного реєстру. Загальна сума грантової підтримки становить 1,73 млн доларів США. Найпопулярніші інвестиції включають придбання тракторів, сонячних панелей, спеціалізованого виробничого та переробного обладнання для відповідного ланцюга доданої вартості.

«Перший грантовий цикл продемонстрував великий інтерес до проєкту серед представників аграрного сектору, які змушені працювати в середовищі, що характеризується множинними, складними та частковими потрясіннями для агробізнесу, спричиненими війною, — сказав П’єр Вотьє, голова ФАО в Україні. дачний офіс. — Завдяки інвестиційній грантовій підтримці, у межах першого грантового циклу ми надали фермерам інструменти для забезпечення трансформації сільського господарства в напрямку модернізації та адаптації до нових умов і викликів».

ФАО та ЄС заохочують фермерів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської та Чернівецької областей взяти участь у другому грантовому циклі. Прийом заявок відкритий через Державний аграрний реєстр (ДАР) до 31 січня 2024 року.


Грантоотримувачі повинні будуть внести певну частку від загальних витрат, і сума, що має бути покритою грантоотримувачем, відрізнятиметься залежно від вибраного ланцюжка доданої вартості. Гранти будуть виплачуватися в українській гривні (UAH) за обмінним курсом ООН у сумах:

до 370 000 грн (10 000 дол. США) для малих сільгоспвиробників;

до 925 000 грн (25 000 дол. США) для сільськогосподарських мікро- та малих підприємств, сільськогосподарських кооперативів та асоціацій виробників продукції з географічними зазначеннями (ГЗ).


Другий цикл грантової підтримки охоплює такі ланцюжки створення вартості, включаючи найменування місця походження (НМП) і захищене географічне зазначення (ГЗ).Посилання на посібник, щодо критеріїв участі у другому циклі: https://bit.ly/3RUNanZ

Посилання на довідкові матеріали, які містять інструкції, щодо заповнення Вашої заявки: https://bit.ly/3RxwPE6

Посилання на ДАР: https://www.dar.gov.ua/

Інструкція реєстрації у ДАР: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-zareyestruvatysia

Інструкція щодо входу в кабінет та редагування інформації у ДАР: https://www.dar.gov.ua/cards-useful/yak-uvijty-ta-vidredaguvaty

Презентація «Грантова підтримка для мікро та малих виробників аграрної продукції»


РЕЄСТРАЦІЯ СІЛЬГОСПТЕХНІКИ

До відома власників тракторів та інших самохідних машин та механізмів.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року №1051 Головне управління Держпродспоживслужби в Закарпатській області проводить роботу з реєстрації сільськогосподарської техніки.

Години роботи: Пн.-Чт. 8:00-17:00 год/Пт. 8:00-15:45 год

Обідня перерва: 12:00-12:45 год

По Закарпатській області прийом громадян з даних питань проводиться щовівторка та щочетверга з 9.00 до 17.00 київського часу за адресою: 

-Ужгородський район, с.Оноківці, вул. Головна, 53, каб. 5 Мигович Василь Дмитрович  (провідний спеціаліст) тел.+380505604206, email techprod.1972uzh@ukr.net

- м. Берегово, вул.Богдана Хмельницького, 108. Кобаль Іван Іванович (начальник сектору) тел. +380961335974

Щосереди з 9.00 до 17.00 київського часу за адресою: м. Мукачево, вул. Кооперативна, 73: Кобаль Іван Іванович (начальник сектору) тел. 380961335974

Оплата за послуги здійснюється до ДП «Київоблагростандарт»

Отримання рахунку на оплату за наступну продукцію:

1

Свідоцтво про реєстрацію машини

69 грн.

2

Талон тимчасової реєстрації машини

63 грн.

3

Посвідчення тракториста-машиніста

72 грн.

4

Номерний знак підтип 8-1-1

234 грн.

5

Номерний знак підтип 8-1-2

201 грн

6

Номерний знак «Транзит»

63 грн.

Можливо наступним чином:

Для юридичних осіб (крім бюджетних організацій):

Через систему самообслуговування на сайті: http://dpk.net.ua

Підприємства, які фінансуються з бюджету надсилають до ДП «Київоблагростандарт» електронним листом на адресу: inv@dpk.net.ua замовлення, в якому зазначаються: повна назва підприємства, платіжні реквізити, вид та кількість необхідної продукції, ПІБ та номер телефону контактної особи для зв'язку.

Для фізичних осіб:

Через систему самообслуговування на сайті: http://dpk.net.ua

або

Надіславши до ДП «Київоблагростандарт» електронним листом на адресу: inv@dpk.net.ua замовлення, в якому зазначаються:

- прізвище, ім'я, по батькові, індивідуальний податковий номер фізичної особи;

- назва та кількість необхідної продукції, а саме:

Свідоцтво про реєстрацію машини (кількість)

Талон тимчасової реєстрації машини (кількість)

Посвідчення тракториста-машиніста (кількість)

Державний номерний знак (кількість)

Номерний знак «Транзит» (кількість)

- контактний номер телефону для зв'язку.

Зворотно споживач отримує рахунок на оплату.

ВАЖЛИВО: оплата по одному рахунку можлива лише один раз!!

Телефони для довідок: (044) 221 74 05, (044) 221 74 06

Додаткова інформація на сайті ДП«Київоблагростандарт»:

http://sites.google.com/site/idtnkiev/katalog-poslug

Про реєстрацію та зняття з обліку сільськогосподарської техніки docx


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux