Заходи ОДА

Основні заходи, які проводитимуться керівництвом облдержадміністрації 

19 – 25 липня 2021 року 

19 липня

Нарада керівництва облдержадміністрації. Полосков А.О. – голова ОДА. 8.00.

Нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Полосков А.О. – голова ОДА. 9.00.

Селекторна нарада із головами райдержадміністрацій та територіальних громад щодо стану вакцинації населення. Полосков А.О. – голова ОДА. 11.00.

Нарада щодо стану поводження з твердими побутовими відходами в населених пунктах області. Білецький М.З. – перший заступник голови ОДА. 13.00.

Нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації. Добромільський П.П. – заступник голови ОДА. 13.00.

Засідання Міжвідомчої робочої групи у форматі відео-конференції з питань, пов'язаних із досудовим врегулюванням спору за претензією компанії „Guris Insaat ve Muhendislik A.S.”.  Полосков А.О. – голова ОДА. 15.00.

 20 липня

 Робоча поїздка до Міністерства економічних і зовнішніх справ Угорщини для обговорення та опрацювання спільного плану дій щодо просування проєктів транскордонної співпраці.  Полосков А.О. – голова ОДА.

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших категорій громадян. Добромільський П.П. – заступник голови ОДА. 10.00.

Нарада з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації.
Шинкарюк І.С. – заступник голови ОДА. 11.00.

Нарада щодо підсумків роботи із зверненнями громадян, що надійшли до облдержадміністрації у І півріччі 2021 року. Натуркач Р.П. – керівник апарату ОДА. 13.00.

Нарада щодо підготовки та проведення обласних культурно-мистецьких заходів із відзначення державних свят, пам’ятних подій та ювілейних дат.
Шинкарюк І.С. – заступник голови ОДА. 14.00.

Нарада щодо вдосконалення цифрових рішень для підвищення ефективності місцевих органів виконавчої влади. Пацкан О.М. – заступник голови ОДА. 15.00.

Робота прямої телефонної лінії „Запитай у влади”. Керівництво ОДА. 16.00 – 17.00.

21 липня

Нарада керівництва облдержадміністрації. Полосков А.О. – голова ОДА. 8.00.

Зустріч із головою та представниками Львівського регіонального відділення представництва Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні (КМЄС). Полосков А.О. – голова ОДА. 9.00.

Засідання обласного комітету з питань забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури. Петрушка І.Ш. – заступник голови ОДА. 10.00.

Засідання робочої групи з питань організації взаємодії органів влади щодо забезпечення виявлення та ліквідації в області нелегального обігу та торгівлі нафтопродуктами. Петрушка І.Ш. – заступник голови ОДА. 11.00.

Участь у прес-конференції  проєкту „Віртуальна реальність єднає Карпати: інтерактивні шкільні лабораторії”,  що реалізується в межах Спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020 ЄІС ТКС. (смт Солотвино, Тячівського району). Керівництво ОДА. 12.00.

Нарада щодо стану забезпечення безпечного відпочинку на водних об’єктах області. Шинкарюк І.С. – заступник голови ОДА. 13.00.

Нарада щодо стану завершення реалізації проектів з реконструкції, капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я. Білецький М.З. – перший заступник голови ОДА. 14.00.

22 липня

Нарада керівництва облдержадміністрації. Полосков А.О. – голова ОДА. 8.00.

Нарада щодо стану вакцинації населення з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території області. Полосков А.О. – голова ОДА. 9.00.

Нарада щодо реалізації заходів державної програми „Велике будівництво”. Петрушка І.Ш. – заступник голови ОДА. 10.00.

Зустріч з представниками громадських об’єднань ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України та учасників бойових дій на території інших держав щодо обговорення питання створення та складу Консультативної ради у справах ветеранів війни, сімей загиблих (померлих) захисників України при Закарпатській обласній державній адміністрації як консультативно-дорадчого органу при обласній державній адміністрації. Добромільський П.П. – заступник голови ОДА. 10.00.

Нарада щодо рівня тарифів на житлово-комунальні послуги.
Білецький М.З. – перший заступник голови ОДА. 11.00.

Нарада з питань координації діяльності з центральними органами виконавчої влади щодо цифрової трансформації і пришвидшення галузевих реформ в області. Пацкан О.М. – заступник голови ОДА. 16.00.

 23 липня

 Нарада керівництва облдержадміністрації. Полосков А.О. – голова ОДА. 8.00.

Нарада щодо модернізації мережі закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Шинкарюк І.С. – заступник голови ОДА. 11.00.

Нарада з питань прийняття функцій з управління майном захисних споруд цивільного захисту, що не увійшли до статутного капіталу господарських товариств у процесі приватизації. Петрушка І.Ш. – заступник голови ОДА. 10.00.

Нарада щодо виконання заходів з енергозбереження у бюджетних установах області. Білецький М.З. – перший заступник голови ОДА. 13.00.

Нарада з керівниками структурних підрозділів апарату ОДА. Натуркач Р.П. – керівник апарату ОДА. 15.00.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux