Державний фонд регіонального розвитку

Оголошення 

23 грудня 2021 року під головуванням голови Закарпатської облдержадміністрації – Віктора Микити відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області.

Трансляцію засідання можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/cTzH8BPBKcY


23 грудня 2021 року відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору  інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області. Початок роботи о 15.00 год.


15 грудня 2021 року під головуванням голови Закарпатської облдержадміністрації – Віктора Микити відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області.

Трансляцію засідання можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/8-MBc5ABLD4


10 грудня 2021 року під головуванням в. о. голови Закарпатської облдержадміністрації – Петра Добромільського відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області.

Трансляцію засідання можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/XYJf12TVUpU


15 грудня 2021 року відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору  інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області. Початок роботи о 11.00 год.


10 грудня 2021 року відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору  інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області. Початок роботи о 15.00 год.


У зв'язку з технічними причинами засідання обласної  комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору  інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році, призначене на 2 грудня 2021 року на 14-00 - не відбудеться.


2 грудня 2021 року відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору  інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області.


07 жовтня 2021 року під головуванням заступника голови Закарпатської облдержадміністрації – заступника голови обласної комісії Іштвана Петрушки відбулося засідання обласної комісії з  оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області. 

За підсумками обговорень обласна комісія проголосувала щодо продовження терміну оцінювання тих проектів, які оцінені менше третини членів комісії тощо.

Трансляцію засідання можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/tuQW4aVqCV4


7 жовтня 2021 року  в Закарпатській облдержадміністрації відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році. Початок роботи о 15.00 год.

20 вересня 2021 року під головуванням Голови Закарпатської облдержадміністрації - голови обласної комісії Анатолія Полоскова відбулося засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області.

Трансляцію засідання можна переглянути за посиланням:

https://youtu.be/1eFPH9cDC38 


20 вересня 2021 року відбудеться засідання обласної комісії з  оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році в Закарпатській області. Початок роботи о 16.00 год.


26 серпня 2021 року під головуванням Голови Закарпатської облдержадміністрації Анатолія Полоскова відбулося засідання щодо конкурсного відбору інвестиційних програм і проєктів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2022 році.

За підсумками обговорень комісія проголосувала щодо оголошення оцінки проєктів, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів ДФРР у 2022 році. Загалом до оцінювання було допущено 92 проєкти. Оцінювання проєктів членами комісії триватиме до 10 вересня 2021 року.

Трансляцію засідання можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/a7Aj_2D9nHo


У зв'язку з технічними причинами переноситься на 26 серпня 2021 року з 25 серпня 2021 року в Закарпатській облдержадміністрації засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році. Початок роботи о 13.00 год.


25 серпня 2021 року  в Закарпатській облдержадміністрації відбудеться засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році. Початок роботи о 13.00 год.


Відповідно до вимог Порядку підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 №196,  видано розпорядження голови облдержадміністрації від 12.08.2021 №758 «Про обласну комісію з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» з оновленим складом регіональної комісії, що додається.


02 липня 2021 року  в Закарпатській облдержадміністрації відбудеться чергове засідання обласної комісії з оцінки та проведення конкурсного відбору інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році. Початок роботи о 13.00 год.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux