Оголошення
Громадська рада при Закарпатській обласній державній адміністрації щиро вітає краян із 30-річчям незалежності України і бажає всім мирного неба, розквіту, родинного щастя, оптимізму й віри у подальше утвердження й гідну розбудову нашої держави на шляху її просування до європейського майбутнього!
Три десятиліття української незалежності – це роки тріумфу, втрат, здобутків і перемог, розчарувань і проявів крицевої сили духу народу, воля якого ніким звойована ще не була. І не буде!..
Уперше в історії за час української незалежності наші краяни стали управлінцями державного рівня. 
Закарпатці протягом тисячоліття чужоземного гніту і знущань зберегли мову предків, свою віру, пісню, традиції і звичаї. 
Ми тут, за Карпатами, боролися за своє, відстоювали наше, рідне!
Чи не такі ж перевали долі уже державного становлення мають нині здолати всі українці, аби відстояти і ствердити Незалежність, Волю і Свободу нашої України?!
І чи не за нашу державну волю і соборність на східному фронті восьмий рік стоять і гинуть українські воїни?
Свобода і нині дається кров’ю! 
Закарпатці жертовно йшли до свободи, тому першого грудня 1991-го за Акт незалежності України проголосували аж 92,59 відсотка усієї багатонаціональної родини. Це був тріумф!
За роки української незалежності плеяда блискучих закарпатських художників і письменників стала лауреатами Шевченківської премії – Іван Чендей, Петро Скунць, Дмитро Кремінь, Петро Мідянка, Мирослав Дочинець, Юрій Герц, Володимир Микита… Чемпіонських звань України і Європи досягло чимало спортсменів; виросла ціла шеренга військовиків-генералів. Споруджено низку високохудожніх пам’ятників. 
Також хочу привітати усіх причетних з 10-ю річницею створення Громадської ради при облдержадміністрації, яка вносить свій вклад у розвиток нашого краю.
Отже, незважаючи на труднощі становлення та перепони росту держави, закарпатці живуть з Вірою, Надією і Любов’ю до рідної України!
                                                                        
голова Громадської ради при Закарпатській ОДА                      Олексій Кіндрат

За рішенням Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА

від 16 червня 2021 р. у п’ятницю, 16 липня 2021 р. о 14.00 у малому залі облдержадміністрації відбудеться чергове засідання президії Громадської ради при Закарпатській ОДА з Порядком денним:

 • Про спільну ініціативу комісії з питань стратегічного і екологічно збалансованого соціально-економічного розвитку, раціонального використання ресурсного потенціалу регіону та реформ (голова Лукша О.В.), комісії з питань інвестицій, транскордонного співробітництва та євроінтеграції (голова Приходько В.П.), комісії з питань розвитку підприємництва, виробничої, транспортної, фінансової сфер та аграрного сектора (голова Кіндрат О.О.), Комісії з питань формування та використання коштів місцевих бюджетів і захисту законних прав та інтересів платників податків (голова Суліма В.В.), комісії з питань сталої стратегії розвитку земельної реформи, природокористування та збереження довкілля (голова Пересоляк В.Ю.)-  щодо організаційної і фахової підтримки утворення нового інституційного неурядового об’єднання задля реалізації європейських підходів і принципів енергетичної демократії – Відкритого науково-освітнього та виробничо-технологічного кластера «Чиста енергія Карпат»
 • (доповідає і готує проєкт рішення голова комісії Олег Лукша)
 • Про проєкт змін (уточнення) до Положення про Громадську раду при Закарпатській ОДА (доповідає секретар Робочої групи Теплова Л.І.)
 • Про підготовку до проведення Загальних Зборів Громадської ради при Закарпатській ОДА (затвердження дати, місця і Порядку денного; доповідаєт.в.о. голови Олег Лукша
 • Про висунення кандидатур на вакантну виборну посаду голови Громадської ради при Закарпатській ОДА від комісій Громадської ради.
 • (модеруєт.в.о. голови  Олег Лукша)

Порядок денний засідання Президії Громадської ради при Закарпатській ОДА

 Дата проведення: 28 травня 2021 р.

Час проведення:  15.00 год.

Місце проведення:  мала зала  ОДА

Затвердення складу Президії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.

Затвердити склад комісій Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.

Пропозиції до плану роботи Громадської ради при обласній державній адміністраці.

Різне.


Президія Громадської ради при Закарпатській ОДА висловлює щирі співчуття Андрусь Тетяні з приводу передчасної смерті сина Олександра.

Прийміть щирі співчуття з приводу тяжкої втрати – передчасної смерті Вашого сина. Неможливо висловити непоправне горе людини, котра втратила найдорожчу людину на світі.

Словами важко загоїти на серці страшну рану від такої трагедії.Поділяємо Ваше горе, сумуємо разом з Вами.


ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux