Закарпатці посіли 40 призових місць на чемпіонаті з джиу-джитсу
опубліковано 29 червня 2021 року о 15:02

Закарпатські спортсмени здобули призові місця на Літньому кубку Поділля у межах Ліги джиу-джитсу України 2021, що відбувся у Хмельницькому.

Як повідомляє заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк, понад 30 учасників збірної області змагалися в особистому заліку у різних вагових та вікових категоріях. Окрім цього, всі, хто мав кольорові пояси, боролися за кубок чемпіонів.

У змаганнях загалом взяло участь 16 команд із різних областей України, Закарпаття представили вихованці клубів «Godynets Dojo», «Kagami Dojo» та «Тінаі».

Учасники  ZR Team Uzhhorod здобули 11 золотих медалей, 22 – срібні та 7 – бронзових, а також посіли 2 командне місце серед дітей та юнаків.

«З гордістю можу сказати, що наша команда з джиу-джитсу привезла додому 40 медалей. Це показник того, що спорт у краї процвітає, а наша молодь активно працює та розвивається у різних спортивних напрямках. Я впевнений, що на наступних сезонних чемпіонатах збірна привезе додому не один чемпіонських кубок та ще більше золотих медалей», – наголошує Ігор Шинкарюк.