Закарпатці посіли 3 місце у командному заліку на Чемпіонаті України з пів марафону
опубліковано 23 вересня 2021 року о 16:48

Днями у Києві проходив Чемпіонат України з пів марафону у межах заходу від Run Ukraine 11-й WORK.UA.

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк.

Закарпатці Павло Клим та Андрій Далекорей у півмарафонському бігу протяжністю 21.0975 км змагалися у категорії «молодь/чоловіки U23».

Павло подолав дистанцію за 1 годину 13 хвилин 59 секунд, здобувши для команди 80 очок. Таким чином він фінішував другим та здобув срібло у змаганнях. Андрій же отримав 60 очок за час 1:26:54 і посів 4 місце.

«Саме завдяки здобуткам наших спортсменів Закарпаття вибороло бронзу в командному підсумку. Такі досягнення варті уваги та гордості, адже постійно потрібно покращувати навички та невтомно працювати над собою», – наголосив Ігор Шинакрюк.

Ці змагання були основним відбірковим стартом на Чемпіонат світу-2022, що відбудеться у китайському місті Янчжоу.

«Впевнений, що попереду в спортсменів чимало перемог на змаганнях всеукраїнського, європейського та міжнародного рівнів», – зауважив Ігор Шинкарюк.

Вітаємо хлопців з успішним виступом на чемпіонаті!