В Ужгороді відбувся круглий стіл на тему «Регіональна програма «Молодь Закарпаття» на 2021 – 2025 роки: стан та перспективи»
опубліковано 07 жовтня 2023 року о 15:33

Закарпатська молодь має величезний потенціал і бажання розвиватися та змінювати не лише свої громади, а й усю країну. Створювати нові можливості для самореалізації молоді та сприяти її залученню до всіх процесів суспільного життя покликана відповідна Регіональна програма на 2021 – 2025 роки.

Стан і перспективи її втілення на круглому столі за участю представників молодіжних рад та осередків обласного центру, громадських організацій, студентського й учнівського самоврядування, національних меншин регіону обговорили в Ужгороді.

Учасників круглого столу привітала директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту обласної військової адміністрації Мар’яна Марусинець:

«Молодь – це основна цінність кожної держави. Саме молоді люди змінюють, розвивають та вказують вектори руху країни на майбутнє. Тож сьогодні для нас пріоритетним є розвиток молодіжної політики в регіоні. Ми готові підтримувати прагнення та ініціативи юних закарпатців і вимушених переселенців, спрямовані на розвиток Закарпаття».

Як зазначила Мар’яна Марусинець, зараз в області активно створюють молодіжні осередки, які об’єднують активну молодь. Сьогодні функціонує вже близько 20 таких просторів і центрів у різних громадах.

За ініціативи й підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА в регіоні для молоді та спільно з нею реалізовують чимало заходів. Протягом цього року вже провели велику кількість тренінгів, молодіжних форумів, літніх шкіл та університетів, військово-патріотичних ігор, екоініціатив, акцій на підтримку захисників тощо.

Також під час заходу окреслили подальші перспективи розвитку молодіжної політики в області відповідно до Регіональної програми «Молодь Закарпаття» на 2021 – 2025 роки.

Йшлося про продовження реалізації завдань і пріоритетів Програми, що включають, зокрема, розвиток молодіжних осередків і центрів, підтримку талановитої молоді, підвищення кваліфікації молодіжних працівників, особистісний розвиток, сприяння інтеграції молоді у світову молодіжну спільноту, впровадження найкращих міжнародних практик та інструментів у роботі з молоддю тощо. У межах круглого учасники висловили свої пропозиції та обговорили низку інших актуальних питань.

«Для нас важливо, щоб амбітне та креативне покоління залишалося в Україні й творило державу своєї мрії на рідній землі. Дякую усім молодим людям, які долучаються до важливих проєктів, пропонують та реалізовують власні ініціативи», – резюмувала директорка департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОВА.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux