Успішний дебют: закарпатська плавчиня перемогла на міжнародному турнірі
опубліковано 29 квітня 2021 року о 20:48

Ігор Шинкарюк, заступник голови Закарпатської ОДА, зауважив, що у складі збірної України з плавання на «Multinations Youth Swimming Meet» виступила і 15-річна ужгородка Ніколь Маніко.

Дівчина вперше взяла участь у міжнародному турнірі з плавання і здобула одразу три нагороди.

«Дебют нашої спортсменки виявився дуже успішним. Я впевнений, що це тільки початок!» – зазначив Ігор Шинкарюк.

За його словами, юна плавчиня тренується двічі на день шість разів на тиждень і вже три роки поспіль виборює першість на чемпіонатах України з плавання.

Цим видом спорту вихованка тренерів Наталії та Вадима Колечків (клуб плавання "На старт") займається понад 6 років.

На турнірі закарпатка змагалася з понад 120 учасниками зі Словаччини, Румунії, Туреччини та Чехії.

В індивідуальному запливі на «Multinations Youth Swimming Meet» вона успішно подолала дистанції 200 та 400 метрів і виборола дві золоті медалі. В естафеті 4 х 200 метрів вільним стилем спортсменка здобула командне «срібло».

Так, збірна України посіла друге місце на міжнародному турнірі з плавання, який протягом 24 – 25 квітня приймала Київщина. Вона поступилася лише спортсменам із Туреччини.

Вітаємо Ніколь Маніко, її тренерів та нашу команду з блискучою перемогою!