Троє закарпатських боксерів перемогли на Чемпіонаті Європи
опубліковано 25 серпня 2022 року о 20:12

Закарпатські спортсмени стали переможцями Чемпіонату Європи з боксу. Про це повідомив голова ОВА Віктор Микита.

«Уперше в історії на Чемпіонаті Європи з боксу в Туреччині перемогли одразу два українці, при цьому третій спортсмен став срібним призером змагань. Усі вони – вихованці закарпатської школи боксу», – прокоментував очільник області.

Йдеться про Владислава Железнова (вагова категорія до 57 кг), Федора Деметера (63 кг) та Олексія Татаренка (66 кг), які днями стали чемпіонами Європи.

Також за підсумками європейської першості найкращим боксером визнали Владислава Железнова. За словами Віктора Микити, це ще одне історичне досягнення.

Таким чином, збірна України з боксу виборола 14 медалей та стала другою у загальному заліку саме завдяки результатам закарпатських спортсменів.

Сьогодні голова ОВА зустрівся з боксерами, тренерами та представниками Федерації боксу Закарпатської області, подякував їм за ці успіхи і запевнив у підтримці.

«Попри воєнний стан ми будемо шукати можливості допомагати спорту всіх рівнів – від аматорського до спорту вищих досягнень», – підкреслив Віктор Микита.