1 ОШБ «Да Вінчі» пропонує не лише бойові спеціальності, а й низку цивільних. До лав легендарного підрозділу можуть долучитися інженери, зварювальники, техніки, логісти, айтівці, зв’язківці, ремонтники, водії та інші.
Добровольців набирають безпосередньо до військової частини. Новобранці проходять необхідну підготовку, опановують новітнє озброєння. З ними працюють інструктори підрозділу, які мають реальний бойовий досвід, розповіли на брифінгу представники 1 ОШБ «Да Вінчі».
Начальниця тилу батальйону Анастасія зазначила, що вони працюють з усіма категоріями людей – мобілізованими, переведеними з інших підрозділів, звільненими умовно-достроково, тими, хто самовільно залишив військову частину, й так далі.
Рекрутингова кампанія батальйону проходить під гаслом «Армія майбутнього». Підрозділ робить ставку на технологічність, оскільки людський ресурс є найціннішим.
«Ми штурмовий батальйон – „пожежники“ значною мірою. За часи повномасштабної війни ми були майже на всіх найгарячіших напрямках», – відзначив сержант із забезпечення артилерії батальйону Олександр.
Докладніше про підрозділ, переваги вступу в його лави, патронатну службу, безпосередній досвід наших земляків Анастасії та Олександра дивіться у відео за посиланням.
🇺🇦 Добровольчий підрозділ «Вовки Да Вінчі» з 2014 року став на захист незалежності нашої країни. На початку повномасштабної війни він був офіційно інтегрований до складу ЗСУ і перетворений на 1 окремий штурмовий батальйон «Да Вінчі» ім. Героя України Дмитра Коцюбайла.
З 24 лютого 2022 року воїни підрозділу брали участь у боях на Бахмутському, Лиманському, Куп’янському, Запорізькому напрямках, звільняли Харківщину від російських окупантів, потім мужньо тримали оборону Вугледара, Курахового, а зараз, зокрема, працюють на Покровському напрямку.