Мінцифри разом з партнерами запустили бізнес-акселератор для підтримки українських підприємців
опубліковано 18 січня 2023 року о 12:53

Подати заявки на участь в акселераторі Impact Business зможуть підприємці, чиї бізнеси спрямовані на відновлення найбільш постраждалих під час війни галузей економіки.

17 січня 2023 року в межах Всесвітнього економічного форуму в Давосі Мінцифри разом з партнерами презентували поглиблену акселераційну програму Impact Business. Пілотна програма підтримає 25 українських підприємств, що працюють у сферах сільського господарства, енергетики, інфраструктури, охорони здоров’я, кібербезпеки та інших галузях, які прагнуть зробити позитивні соціальні зміни частиною своєї стратегії.

Взяти участь зможуть активні компанії, зареєстровані в Україні, які сприятимуть післявоєнному відновленню України та створенню позитивного та довготривалого впливу з оціночним збільшенням ВВП України на суму понад $250 млн протягом п’яти років.

«Ми прагнемо виховувати лідерів змін та будувати екосистему, яка прагне кращого майбутнього для України. Запускаючи Impact Business, ми хочемо підтримати нову генерацію підприємців в Україні, сприяти розвитку соціального підприємництва та допомогти соціальним інноваторам зорієнтуватися у викликах і зробити свій вплив гучнішим та помітнішим», — Ніна Левчук, співзасновниця ГО Impact Force.

Кандидати, які пройдуть відбір, отримають доступ до лекцій, воркшопів та досліджень, орієнтованих на теми зростання бізнесу і включення фактору соціального впливу до бізнес-стратегії. Також програма включатиме консультації від всесвітньо відомих експертів, коучів та менторів, доступ до інвесторів та глобальних технологічних ресурсів.

«Підтримка розвитку бізнесу в Україні є одним із пріоритетів для Міністерства цифрової трансформації. Повномасштабне російське вторгнення в Україну суттєво вплинуло на звичний хід розвитку бізнесу, а отже має великий вплив на економіку всієї країни. У Міністерстві ми реалізуємо багато ініціатив, щоби підтримати підприємців, забезпечити їх ресурсами, знаннями, натхненням та можливостями розпочати та масштабувати власну справу, незважаючи на всі обставини. Ми віримо, що програма акселерації Impact Business посилить позиції підприємців на ринку в ці часи безпрецедентних викликів та стане частиною позитивного впливу на післявоєнну економіку», — заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

За результатами проходження програми два підприємства з найкращими результатами матимуть можливість залучити фінансову підтримку в розмірі до 20 000 євро на команду.

Фінансова підтримка буде надана у вигляді смартгрантів від Українського соціального венчурного фонду та в межах проекту "Collaborate for Impact", який реалізується завдяки фінансовому сприянню Європейського Союзу та співпраці з EVPA.

Дедлайн подачі заявки: 17 лютого 2023 року.

Дізнатися умови і подати заявку: https://www.impactbusinessua.org.

Більше читайте на сайті Мінцифри.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux