Герб України

Логотип Дія

На форумі у Львові підбили підсумки президентського проєкту «Карпатська зміна»

На форумі у Львові підбили підсумки президентського проєкту «Карпатська зміна»

У Львові відбувся масштабний форум, присвячений реалізації масштабного президентського проєкту «Карпатська зміна». Серед учасників заходу – заступник керівника ОПУ Віктор Микита, очільники профільних міністерств та голови обласних військових адміністрацій.

Під час форуму підбили підсумки першого етапу ініціативи Глави держави, проаналізували результати експертного дослідження щодо психоемоційного стану дітей та обговорили плани подальшої міжрегіональної співпраці задля відновлення юних укарїнців.

Голова Закарпатської ОВА Мирослав Білецький зазначив, що наш регіон – як один із найбезпечніших у країні – упродовж червня прийняв майже 500 дітей із Запоріжжя, Донеччини та Київщини, які щодня страждають від обстрілів.

На форумі у Львові підбили підсумки президентського проєкту «Карпатська зміна»

«Вони відпочивали у трьох локаціях у різних районах області. Це відкривало можливості для нас показати багатогранність краю, використати його рекреаційний потенціал на повну. Упродовж двох тижнів діти не тільки тренувалися, займалися спортом. Для них ми організовували купання у термальних басейнах, походи в гори, відвідування замків і визначних пам’яток Закарпаття», – прокоментував Мирослав Білецький.

На форумі у Львові підбили підсумки президентського проєкту «Карпатська зміна»

За його словами, це була унікальна нагода побачити життя області зсередини, спробувати місцеву кухню, поспілкуватися з ровесниками. Тож діти не лише відпочивали, відновлювали свій психологічний стан, а й мали можливість побачити красу своєї країни, наскільки вона різноманітна.

Керівництво ОВА висловило вдячність Президенту за ініціативу, всій його команді, Уряду, Українській асоціації футболу, нашим підприємцям, педагогам, артистам, які виступали для дітей, і всім, хто допомагав.

«Вважаю, що ми зробили дуже хорошу справу і її варто продовжити. Переконаний, далі буде. Бо наші діти заслуговують на щасливе, повне пригод безтурботне дитинство», – наголосив очільник Закарпаття.

Галерея