Новини

В обласному центрі Закарпаття пройде Всеукраїнський фестиваль національних культур

Протягом 11 – 12 грудня у місті Ужгород відбудеться Фестиваль національних культур України на тему: „Україна поліетнічна та полірелігійна: приклад Закарпаття”. Організатори заходу – Міністерство  культури, молоді і спорту України, Закарпатська обласна державна адміністрація.

Загальні узгоджені висновки Паризького саміту в Нормандському форматі 9 грудня 2019 року

Президент  Французької  Республіки,  Канцлер  Федеративної  Республіки Німеччина,   Президент   Російської  Федерації  та  Президент  України зустрілися 9 грудня 2019 року в Парижі.

Мінські домовленості (Мінський протокол від 5 вересня 2014 року, Мінський меморандум від 19 вересня 2014 року та Мінський комплекс заходів від 12 лютого 2015 року) продовжують слугувати основою роботи Нормандського формату, держави – члени якого віддані їхній повній імплементації.

Державні кадастрові реєстратори Закарпаття опрацювали понад 53 тисячі заяв з питань ведення Державного земельного кадастру

Від початку 2019 року державні кадастрові реєстратори Закарпатської області опрацювали 53 667 заяв з питань ведення Державного земельного кадастру. В середньому щотижня фахівці приймали та опрацьовували біля 1 700 таких заяв. Найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин залишаються надання витягів з Державного земельного кадастру про земельні ділянки та реєстрація земельних ділянок.

Закарпаття, Львівщина та Іванофранківщина підписали Меморандум для реалізації проекту «Мале Карпатське коло»

Для налагодження співпраці та спільних дій, спрямованих на покращення інфраструктурної доступності в центральній частині Українських Карпат,  у понеділок, 9 грудня, у с.Плав'я Сколівського району Львівської області в урочистій обстановці підписано Меморандум про співпрацю у рамках реалізації проекту «Мале Карпатське коло».

Про можливості для Карпат дискутували очільники західних областей

У понеділок, 9 грудня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко взяв участь у конференції «Співпраця задля розвитку», яка відбулася у с.Плав'я Сколівського району Львівської області в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні.
Відкрив захід організатор заходу - голова Львівської обласної ради, керівник Правління Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна» Олександр Ганущин.

Один  робочий  день  міністра  освіти і науки України на Закарпатті (+ФОТОРЕПОРТАЖ)

Насиченим емоційно та змістовним  виявився  день  перебування – 6 грудня – міністра освіти і науки України Ганни Новосад на Закарпатті. Адже уже о 7.40  її у м. Свалява зустріли Ольга Травіна, заступник голови обласної державної адміністрації, та Ганна Сопкова, директор департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації, щоб упродовж дня разом з нею реалізувати усі заплановані заходи і зустрічі. Отже,

9.30 – 10.30 Відкриття навчально-практичного центру на базі Свалявського професійного будівельного ліцею

В облдержадміністрації презентують книгу «Закарпатський гандбол від витоків до Олімпу» (АНОНС)

У вівторок, 10 грудня, в прес-центрі облдержадміністрації відбудеться презентація книги Василя Гаджеги «Закарпатський гандбол від витоків до Олімпу».
Початок о 15.00 год.
Спікери: начальник управління молоді та спорту ОДА Віталій Ерфан, голова федерації гандболу Закарпаття Олександр Ледида, директор видавництва Михайло Зейкан, директор СДЮСШОР «Карпати» з гандболу Вікторія Гойс–Шайбакова; доцент УжНУ, майстер спорту України з гандболу Наталія Семаль; автор книги, голова обласного осередку Асоціації спортивних журналістів України Василь Гаджега.

Володимир Зеленський: Я хочу привезти з Нормандської зустрічі розуміння, що всі справді мають бажання закінчити цю війну

Президент  України Володимир Зеленський хоче повернутися з переговорів
у Нормандському форматі в Парижі (мають відбутися сьогодні, 9 грудня) з чітким розумінням щодо звільнення українських заручників і щодо відповідальних за припинення вогню на Донбасі. Про це Глава держави заявив в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

Медична реформа триває і вона незворотна

Сформована стратегія роботи із закладами охорони здоров‘я в рамках реалізації ПМГ-2020. Контрактування з НСЗУ на 2020 рік для закладів первинки та аптечних закладів розпочнеться з другої половини грудня 2019 року. Для закладів спеціалізованої допомоги - з 3 лютого 2020 року. Про це йшлося на нараді у Міністерстві охорони здоров‘я. На зустрічі за участю Міністра охорони здоров‘я Зоряни Скалецької, в.о.

Робоча група вивчить готовність медичних закладів Ірщавщини до контрактування з НСЗУ

У п’ятницю, 6 грудня, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко зустрівся з представниками Іршавщини, які висловили стурбованість у зв’язку з напруженою ситуацією в охороні здоров’я району. Участь у зустрічі взяли керівництво департаменту охорони здоров’я, департаменту фінансів, управління містобудування та архітектури ОДА.