Новини

Оголошення про проведення добору кандидатур до складу регіональної комісії з реабілітації

Закарпатська обласна державна адміністрація оголошує про проведення добору кандидатур від наукових установ, що здійснюють дослідження у сфері історії України XX століття, громадських об’єднань, що провадять діяльність у сфері дослідження історії України XX століття та/або надання допомоги громадянам з питань, пов’язаних з реабілітацією жертв репресій тоталітарних режимів до складу регіональної комісії з реабілітації.

Художню виставку Владислава Ганзела «У подорожі по Закарпаттю» відкрили у Закарпатській ОДА

У п’ятницю, 15 лютого, в атріумі Закарпатської ОДА відкрили авторську виставку живописця Владислава Ганзела «У подорожі по Закарпаттю». Протягом 2017-2018 років художник написав майже 90 полотен, де крізь призму власного бачення відтворив закарпатські краєвиди.

Послугами "муніципальної няні" вже можуть скористатися закарпатські родини

12 лютого вступив у дію Порядок відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років "муніципальна няня", затверджений Постановою Кабміну від 30 січня 2019 року №68.
Батьки відтепер матимуть змогу щомісяця отримувати компенсацію витрат на догляд за дитиною віком до 3-х років у розмірі прожиткового мінімуму, передбаченому на дітей віком до 6 років, встановленого на 1 січня цього року (зараз – це 1626 грн.).

На Закарпатті вшанували подвиг воїнів-інтернаціоналістів (+ ФОТО)

У п’ятницю, 15 лютого, в Ужгороді біля пам’ятника «Скорботна мати» відбувся мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Участь у пам’ятному заході взяли керівники області та міста Ужгород, воїни-інтернаціоналісти, духівництво, дипломати, представники обласних установ і організацій, громадськість міста. Розпочався захід з панахиди за загиблими воїнами, що не повернулися додому, виконуючи інтернаціональний військовий обов’язок.

Інформаційний семінар з питань протидії торгівлі людьми відбувся в Ужгороді

14-15 лютого в Ужгороді відбувся тренінг «Підвищення рівня кваліфікації відповідальних за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» для відповідальних осіб районних державних адміністрацій, представників міських виконавчих комітетів. Ініціатором заходу у рамках проекту Представництва МОМ в Україні «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у тому числі, дітьми, у Закарпатській області» стала Закарпатська громадська жіноча організація «Веста».

Про кращі практики з енергоефективності та енергозбереження для ОСББ говорили на семінарі у Закарпатській ОДА

У четвер, 14 лютого, у Закарпатській облдержадміністрації відбувся інформаційний семінар щодо реалізації проекту ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) в Закарпатській області. Захід ініційовано та проведено координатором Програми розвитку ООН з досягнення цілей сталого розвитку в Закарпатській області Любов Павлович та за участі консультанта проекту IFC Галини Когут.

Виступ Президента на інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України, Митрополита Київського і всієї України Епіфанія

Ваше Блаженство!

Високопреосвященні Владики і Всечесні Отці!

Дорога, високодостойна громадо!

Дорогий український народе!

В останні два місяці ми як ніколи часто зустрічаємося у цих тисячолітніх стінах Святої Софії Київської. І кожна подія, що нас збирає, є по-справжньому подією історичною.

На Закарпатті почалися заходи із вшанування подвигу воїнів-інтернаціоналістів (+ ФОТО)

У четвер, 14 лютого, в Ужгороді біля пам’ятника «Скорботна мати» пройшов мітинг до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану. Участь у пам’ятному заході взяли керівники області та міста Ужгород, воїни-інтернаціоналісти, духівництво, дипломати, представники обласних установ і організацій, громадськість міста, учнівська та студентська молодь.

Уряд відзвітував про капітальний ремонт країни

13 лютого на засіданні Кабінету Міністрів Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман презентував звіт роботи Уряду за 2018 рік. До 15 лютого звіт буде переданий до Верховної Ради. Як вимагає законодавство, Уряд звітує про свою діяльність третій рік поспіль і вчасно подає звіт до парламенту.

 

Економіка зростає швидше за прогнози

Майже 90 художніх полотен «З подорожей по Карпатах» презентують у Закарпатській ОДА. АНОНС

У п’ятницю, 15 лютого, в атріумі Закарпатської ОДА відкриють авторську виставку живописця Владислава Ганзела «З подорожей по Карпатах».

Роботи, об’єднані у тематичній експозиції, написані автором протягом 2017-2018 років і представляють напрям пленерного живопису. Натхненням для художника стали краса Карпат та краєвиди Закарпаття, які і зображені на полотнах.

До презентації в обласному центрі частина виставки експонувалася у Будинку архітекторів у м. Київ.