Новини

Закарпаття презентувало туристичну галузь краю на міжнародній виставці у Львові

Протягом 16-18 жовтня у м. Львів проходила Міжнародна виставка ТурЕКСПО. Захід відбувався у рамках «Львівського міжнародного форуму індустрії туризму та гостинності – 2018», який зібрав туристичних операторів з усієї України та закордоння, заклади розміщення та відпочинку, надавачів транспортних послуг, організаторів активного, пригодницького й екологічного туризму, розробників інформаційні технології в галузі тощо.

Кращі зразки виноробної продукції українських виробників презентували на Закарпатті

У п’ятницю, 19 жовтня, на базі ОП «Ужгородський коньячний завод» Центральна галузева дегустаційна комісія корпорації «Укрвинпром» презентувала результати дводенної професійної дегустації виноробних зразків від вітчизняних виробників. До складу Комісії увійшли представники корпорації, органів влади, фахівці провідних виноробних підприємств України та науковці.

Триває ремонт дороги, що веде до водоспаду «Шипіт» (+ ФОТО)

У Міжгірському районі підрядник розпочав поточний середній ремонт автодороги районного значення «Потік – Шипіт», яка веде до водоспаду «Шипіт».

30 тисяч родин в Україні вже отримали «пакунки малюка»

30 тисяч родин по всій країні вже отримали «Пакунок малюка». Урядову ініціативу для підтримки родин з дітьми було запроваджено з 1 вересня. «Пакунок» – це додаткова допомога від держави батькам новонароджених, в якому є найнеобхідніші для малюка речі. Пакунок отримує кожна родина, в якій народжується дитина. Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. На сьогодні «пакунки малюка» отримують 23 регіони, Донецька та Луганська області наразі ведуть документальне оформлення щодо отримання таких пакунків.

Про інтеграцію в українське суспільство ромської нацменшини йшлося на урядовій зустрічі з профільним представником ООН

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко провів зустріч із членом та доповідачем Комітету ООН з ліквідації расової дискримінації Рітою Іцсак-Ндіаає, на якій сторони обговорили питання розширення співпраці щодо інтеграції в українське суспільство ромської нацменшини.

Верховна Рада підтримала у першому читанні Бюджет-2019

18 жовтня парламент підтримав ініціативи Кабінету Міністрів щодо запровадження середньострокового бюджетного планування та ухвалив в першому читанні законопроект «Про Державний бюджет України на 2019 рік».

«Ти зможеш, якщо я зміг» – захід для вихованців обласних соціальних закладів для дітей провели спортсмени Закарпаття

У четвер, 18 жовтня, у м. Ужгород на базі ОК ДЮСШ ФСТ «Динамо» відбувся захід «Ти зможеш, якщо я зміг» для вихованців обласного притулку для дітей (смт Батєво Берегівського району) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява).
Закарпатські спортсмени провели для дітей показове тренування з фехтування та греко-римської боротьби. Ініціативну реалізували обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Служба у справах дітей Закарпатської облдержадміністрації.

«Хода за свободу» у рамках Всесвітньої акції пройшла на Закарпатті

У четвер, 18 жовтня, Закарпаття долучилося до Всесвітньої щорічної акції «Walk for Freedom/Хода за свободу». Акція до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми проходила, зокрема, у центрі Ужгорода, а її учасниками стали студенти, волонтери, представники громадських організацій та державного сектору.

Представництво МЗС України в Ужгороді проводить прийом громадян з питань проставлення штампу Апостиль

З 1 жовтня 2018 року представництво Міністерства закордонних справ України у місті Ужгороді проводить прийом громадян з питань проставлення штампу Апостиль, легалізації та витребування документів.

Для проставлення штампу Апостиль Представництво приймає такі документи:

-       довідки, видані архівними установами України;

-       довідки про стан здоров'я;

-       довідки, видані органами МВС України;

-       інші офіційні документи.

Ключові аспекти Послання Президента до Верховної Ради України представили у Закарпатській ОДА

У четвер, 18 жовтня, у Закарпатської ОДА Національний інститут стратегічних досліджень при Президентові України (НІСД) презентував ключові аспекти Аналітичної доповіді до щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році».