Новини

В облдержадміністрації відбулися урочистості до Дня Збройних сил України

З нагоди Дня Збройних сил України, який відзначають 6 грудня, в Закарпатській ОДА привітали військовослужбовців. Сьогодні в атріумі облдержадміністрації відбулися урочистості, присвячені святкуванню 29-ї річниці ЗСУ.

З вітальним словом до військових звернувся Олег Коцюба, перший заступник голови ОДА: 

Оголошення про проведення 1- го етапу конкурсного відбору та відкритого захисту конкурсних пропозицій

Відповідно до Порядку надання фінансової підтримки громадським об’єднанням та благодійним організаціям, діяльність яких має соціальну спрямованість (додаток 4 до Програми „Турбота” щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 – 2021 роки”), затвердженого рішенням обласної ради від 13.12.2018 року № 1331 (у редакції рішення обласної ради 16.07.2020 № 1749), комісія з конкурсного відбору громадських об’єднань та благодійних організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість, для надання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету запрошує керівникі

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації під головуванням Ольги Травіної

У четвер, 3 грудня, під головуванням заступника голови Закарпатської ОДА Ольги Травіної відбулося засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги при облдержадміністрації, на якому було розглянуто два питання порядку денного.

Щодо першого питання робочою групою попередньо опрацьовано матеріали по девятьох вантажах від іноземних донорів на адресу чотирьох організацій – отримувачів гуманітарної допомоги.

У Закарпатській ОДА привітали найкращих волонтерів області

Ці люди жертвують своїм часом та можливістю побути з близькими, вони діють добровільно, безкорисливо і не отримують за це гроші. Волонтери – на передовій, у дитбудинках і лікарнях, вони опікуються притулками для тварин, екологією, соціальними проблемами та ін. У 1985 р. Генеральна Асамблея ООН запропонувала відзначати «Міжнародний день волонтерів в ім'я економічного і соціального розвитку» 5 грудня.

Напередодні свята, Міжнародного дня волонтера, в Закарпатській ОДА відбулися урочисті заходи.

Верховна Рада проголосувала за ініціативи Президента щодо підтримки людей і бізнесу на період дії карантинних заходів

Президент України Володимир Зеленський вітає ухвалення Верховною Радою законодавчих ініціатив, поданих ним з метою підтримки людей і бізнесу у період дії карантинних заходів для запобігання поширення в Україні COVID-19.

Верховна Рада проголосувала за ініціативи Президента щодо підтримки людей і бізнесу на період дії карантинних заходів

Президент України Володимир Зеленський вітає ухвалення Верховною Радою законодавчих ініціатив, поданих ним з метою підтримки людей і бізнесу у період дії карантинних заходів для запобігання поширення в Україні COVID-19.

Новий формат та нова порція корисної інформації для підприємців, експортерів та експортних консультантів

Consultant’s digest – це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми Train the Trainers для консультантів державного та приватного секторів у сфері експортної діяльності.

Форум юної еліти Закарпаття

25 представників учнівського та студентського самоврядування області беруть участь у дводенному Форумі юної еліти Закарпаття, який стартував 3 грудня на Ужгородщині.

Учасників форуму привітав перший заступник голови ОДА Олег Коцюба, який наголосив, що влада надає всебічну підтримку молодіжним ініціативам в регіоні, зокрема у створені молодіжних просторів, які працюватимуть з молоддю і для молоді.

​Мінекономіки оголошує опитування серед українських експортерів щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках

Шановні експортери та бізнес-асоціації!

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках.

8 грудня о 9:30 відбудеться онлайн-конференція «Досягнення та виклики у сфері адміністративних послуг 2020-2021»

Фокусом заходу стане обговорення законодавства, кращих практик, документів політики у сфері адміністративних послуг між представниками органів влади, міжнародних проєктів, новообраним керівництвом громад, керівниками ЦНАП, а також формування політичного порядку денного у сфері адміністративних послуг на 2021 рік.