Новини

УжНУ – 74 роки! Щороку зростає його загальнодержавне і міжнародне визнання (+ ФОТО)

У понеділок, 21 жовтня, заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна взяла участь в урочистому засіданні Вченої ради, присвяченому 74-й річниці Ужгородського національного університету.
Привітати університет з черговими іменинами приїхало чимало колег, друзів з українських та закордонних вишів, зокрема із Канади, США, Румунії, Польщі, Чехії, Словаччини та Угорщини.

Ігор Бондаренко: Наш край має що запропонувати інвесторам

Сьогодні, 21 жовтня, голова облдержадміністрації Ігор Бондаренко провів зустріч з головою Стратегічної групи радників при Кабінеті Міністрів України, екс-міністром фінансів Словаччини Іваном Міклошем. У зустрічі також брали участь Генеральний консул Словацької Республіки в м. Ужгород Мірослав Мойжіта, радник дирекції Національного інституту стратегічних досліджень при Президентові України Світлана Мітряєва, Почесний консул Словацької республіки в Україні Олег Адамчук та інші.

В Ужгороді мовчазною ходою привертали увагу до проблеми торгівлі людьми (+ ФОТО)

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із Закарпатською жіночою громадською організацією «Веста», кафедрою соціології та соціальної роботи ДВНЗ «Ужгородський національний університет» за участі представників міської влади провели міжнародну акцію Walk for Freedom (Хода за Свободу).
Акція була приурочена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми (18 жовтня) і покликана привернути увагу до цієї проблеми в ХХІ столітті.

В облдержадміністрації відбудеться засідання, присвячене 75-річчю звільнення Закарпаття і України від нацистських окупантів (АНОНС)

У вівторок, 22 жовтня, в Закарпатській облдержадміністрації (3-й поверх, каб.313) відбудеться засідання за круглим столом, присвячене 75-річчю звільнення Закарпаття і України від нацистських окупантів.
Участь у заході візьмуть представники ветеранських громадських організацій, учасники бойових дій, науковці УжНУ, керівники структурних підрозділів ОДА.
Початок о 14.00

 

Уряд затвердив Державну програму розвитку українських Карпат до 2022 року

20 жовтня 2019 року, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України затвердив Державну програму розвитку регіону українських Карпат на 2020-2022 рік. Програма спрямована на покращення соціального  та економічного розвитку українських Карпат, підвищення транспортної доступності окремих гірських територій та включає широке коло питань: побудова доріг, створення нових робочих місць, розвиток туризму в регіоні Карпат, зокрема Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської і Чернівецької областей.

Ігор Бондаренко відкрив у Хусті реконструйований стадіон «Карпати»

У неділю, 20 жовтня, голова обласної державної адміністрації Ігор Бондаренко взяв участь у відкритті реконструйованого стадіону «Карпати» та вболівав за команду ФК «Хуст», яка провела товариський поєдинок з ветеранами ФК «Динамо» Київ.

Перед початком матчу Ігор Самійлович від імені Президента України привітав учасників свята.

В облдержадміністрації розкажуть про реставрацію Невицького замку (АНОНС)

У понеділок, 21 жовтня, в прес-центрі облдержадміністрації відбудеться прес-конференція щодо реалізації проєкту регіонального розвитку «Розвиток інфраструктури у сфері туризму і рекреації Закарпаття шляхом реставрації пам’ятки архітектури національного значення – Невицького замку (перша черга невідкладних робіт)», який реалізується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.
Початок о 16:00 год.

Оприлюднено Звіт про стратегічну екологічну оцінку Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період 2021 – 2027 років

Стратегічна екологічна оцінка (СЕО) є основним інструментом для забезпечення врахування екологічних міркувань (включаючи здоров’я населення) при розробці стратегічних документів та сприяє сталому розвитку через просування питань довкілля в економічний та соціальний розвиток регіону.

Для дітей без батьківського піклування влаштували цікаве дозвілля (+ ФОТО)

Учора, 17 жовтня,  в рамках фізкультурно-оздоровчиого заходу «Спорт для всіх у парках і скверах» вихованці обласного притулку для дітей (смт. Батєво Берегівського району) та Закарпатського центру соціально-психологічної реабілітації дітей (м. Свалява) у черговий раз долали перешкоди у мотузковому парку.
Ініціативу реалізували служба у справах дітей облдержадміністрації та Закарпатський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Захід мав на меті залучити дітей вразливих категорій до здорового способу життя, проведення змістовного дозвілля.

Відбудеться засідання Робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області

24 жовтня об 11.00 год. у великому залі засідань  облдержадміністрації розпочнеться засідання Робочої групи з розроблення проекту Регіональної стратегії розвитку Закарпатської області на період до 2021 – 2027 років та плану заходів з її реалізації.
Під час засідання робочої групи буде ознайомлено присутніх з проектними ідеями щодо проектів регіонального розвитку до Плану заходів на 2021 – 2023 роки з реалізації завдань Стратегії-2027 та стратегічною екологічною оцінкою.