Новини

COVID-19 - Закарпаття

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 3 червня:

434 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус  методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 20 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

Марія Когут: «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими - це зробити їх щасливими…»

«Діти – сенс нашого життя. Їх посмішки - це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд і зігрівати душу. А заради цього варто жити» – каже Марія Василівна Когут з Великого Раківця.
Багатодітна мати, мати-вихователька прийомної сім`ї Когут, маючи п’ятьох власних дітей, виховала ще 45 прийомних.

Громада проголосувала «за» сміттєсортувальний та переробний завод в Ужгородському районі!

Сьогодні в Ужгородській РДА відбулися громадські слухання. Обговорювали Детальний план території для розміщення об’єкту з переробки твердих побутових відходів, за межами населеного пункту, на території Ірлявської сільської ради.
У слуханнях взяли участь мешканці сіл Ужгоросдького району - Дубрівка, Ірлява, Андріївка, Чабанівка, усьо близько 86 учасників.

Про роботу освітніх закладів області говорили на селекторній нараді під головуванням Олексія Петрова

Формування безпечних, комфортних та здорових умов навчання в закладах освіти, освітнього середовища, яке забезпечує оволодіння учнями компетентностями, необхідними для життя, формування культури безпечної та здорової поведінки – мета, визначена Національною стратегією розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, затвердженою Указом Президента України від 25 травня 2020 року № 195/2020.

3 млн 745 тис грн - заплатили за розмитнення товару на КПП «Тиса» за три дні!

Олексій Петров: 3 млн 745 тис грн - заплатили за розмитнення товару на КПП «Тиса» за три дні!

Це офіційні платежі, які надходять до бюджету! І це результат нашої спільної та злагодженої роботи – влади, правоохоронців, митників та прикордонників!

Відкриття спортивного майданчика с. Макарьово Мукачівський район

Голова Закарпатської ОДА відкрив спортмайданчик у селі Макарьово. Керівник області випробував ворота стадіону на міцність, із зони пенальті забив м'яча.   

Спортивний об’єкт будували більше 2 років у рамках цільової державної освітньої субвенції. Вартість будівництва склала 1 мільйон 480 тисяч грн.  

Спортивний майданчик сучасного зразка, зі штучним покриттям. Це перший спортивний комплекс у селі. Раніше, навіть у школі, не було спортзалу. 

COVID-19 - Закарпаття

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 2 червня:

410 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус  методом ПЛР, одужали

за минулу добу у 10 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

Сьогодні в ОДА працюватиме «пряма» телефонна лінія

У зв’язку із уведенням карантинних заходів та призупинення особистого прийому громадян, йдучи на зустріч населенню області, у вівторок, 2 червня 2020 року, в облдержадміністрації діятиме пряма телефонна лінія «Запитай у влади». Її проведе заступик голови Закарпатської ОДА Ігор Шинкарюк. Громадяни можуть звертатися з особистих питань.

Звертатись з 17.00 до 18.00 за телефоном 0 800 502 70 80.

Від сьогодні на Закарпатті відновив роботу громадський транспорт!

Автобуси міські, міжміські та міжобласні вийшли на свої маршрути.Між усіма районними центрами області почав курсувати громадський транспорт.

Сьогодні їздили:

356 пригородніх автобусів

Діти – це щирість та надія!

Олексій Петров відвідав Обласний будинок дитини у м. Свалява разом із синами – Ігорем та Олексієм. Вони принесли малечі подарунки і привітали із Міжнародним днем захисту дітей. 

Серед вихованців дитбудинку - сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з інвалідністю. Наймолодшій дівчинці 2 місяці. Перебувають тут діти до досягнення чотирирічного віку. 

Наразі у будинку мешкає 90 вихованців.