Новини

Про міжнародний пункт пропуску Біла Церква - Сігету Мармацій

Українська сторона погодила текст угоди про відкриття міжнародного пункту пропуску Біла Церква(Україна) - Сігету Мармацій (Румунія), тепер черга за румунськими колегами!

В.о.голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко сьогодні в Києві взяв участь у погоджувальній нараді, на якій розглянули текст міжнародної угоди щодо відкриття пункту пропуску Біла Церква (Україна) – Сігету Мармацій (Румунія).

Уряд створить нові робочі місця та забезпечить зростання промислового виробництва

Сьогодні, 19 лютого, на своєму засіданні Кабінет Міністрів України створив Координаційний центр з питань промисловості. Головне завдання Координаційного центру – забезпечити зростання промислового виробництва, створення нових робочих місць.

До складу Координаційного центру увійшли представники центральних органів виконавчої влади - Мінфіну, Мінінфраструктури, Мінекоенерго, Державної податкової і Державної митної служб, Держстату. Координаційний центр очолить Прем'єр-міністр України.

Відбувся Установчий з’їзд арбітражних керуючих Закарпатської області

У вівторок, 18 лютого, в облдержадміністрації відбувся Установчий з’їзд арбітражних керуючих Закарпатської області.
Участь у відкритті форуму взяли заступник голови Закарпатської ОДА Ольга Травіна, голова Громадської ради при Закарпатській ОДА Михайло Греньо, голова регіонального відділення Українського союзу промисловців та підприємців в Закарпатській області Олексій Кіндрат, представник територіального органу з питань банкрутства Андрея Макаї.

Подвиг учасників Революції Гідності та пам’ять Героїв Небесної Сотні вшанують в Ужгороді (АНОНС)

У четвер, 20 лютого, закарпатці долучаться до загальнонаціональних заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
В обласному центрі до пам’ятного знаку борцям за свободу і незалежність України (пл. Народна, біля ректорату УжНУ) керівники області та міста, установ і відомств, військовослужбовці, представники духівництва та громадськості покладуть палаючі лампадки у пам’ять про Героїв Небесної Сотні – учасників Революції Гідності, які ціною власного життя відстоювали європейський вибір України.

Туристичний потенціал Закарпаття представили у Мілані та Празі

Минулого тижня туристичний потенціал Закарпатської області було представлено відразу на двох міжнародних туристичних заходах.
Так, з 9 по 11 лютого на одному з найбільших туристичних салонів Європи «Milano Bit 2020» у м. Мілан (Італія) та з 13 по 16 лютого на 29-й Міжнародній туристичній виставці «HOLYDAY WORLD» у м. Прага (Чехія).
На виставці у Мілані туристичні можливості України представляла національний експерт проекту ЄС «Підтримка системи розвитку географічних зазначень в Україні» Олена Мотузенко.

Надходження до місцевих бюджетів області за 2019 рік зросли у порівнянні з минулим роком на 17,1 відс. або на 877,7 млн. гривень.

За станом на 1 січня 2020 року до місцевих бюджетів області надійшло податків і зборів та інших доходів у сумі 5 998,5 млн. грн., що більше ніж за 2018 рік на 17,1 відс. або на 877,7 млн. гривень. До загального фонду місцевих бюджетів  надійшло 5 127,3 млн. грн., доходи зросли на 15,1 відс. або на 674,0 млн. гривень.

В Ужгороді відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню військовослужбовців, що брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму

Сьогодні, 18 лютого, на Пагорбі Слави в обласному центрі керівники області, міста, обласних управлінь та служб, громадськість, представники засобів масової інформації, священнослужителі та військовослужбовці взяли участь у мітингу-реквіємі аби вшанувати військовослужбовців, що брали участь у захисті Дебальцівського плацдарму у 2014-2015 роках.

Президент України: Ситуація в зоні проведення ООС повністю контрольована

Ситуація на лінії розмежування в зоні проведення Операції об’єднаних сил у Луганській області, де сьогодні вранці незаконні збройні формування здійснили атаку на позиції українських військових, перебуває під контролем української сторони, наголошує Президент Володимир Зеленський.

 За круглим столом обговорено питання протидії домашньому насильству

18 лютого 2020 року відбулося засідання за круглим столом під головуванням заступниці голови обласної державної адміністрації Ольги Травіної з вирішення проблемних питань протидії домашньому насильству, зокрема, створення притулків (шелтерів) для осіб, постраждалих від домашнього насильства.

Олексій Гончарук: Уряд захищає людей праці: цивілізовані умови роботи та легальне працевлаштування для українців

Уряд створює цивілізовані умови роботи та забезпечує легальне працевлаштування. Про кроки в цьому напрямку та про перші результати обговорили на нараді під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука.