Новини

В ОДА вирішували земельні питання Ратівецької сільради

У п’ятницю, 17 січня, в.о.голови Закарпатської ОДА Олексій Гетманенко разом із заступницею голови ОДА Ольгою Травіною провели робочу нараду щодо земельних питань Ратівецької сільської ради Ужгородського району. Цьому передувало колективне звернення жителів села, яке оголосила голова сільради Тетяна Андрусь під час проведеного особистого прийому громадян очільником краю на початку цього тижня.

Ольга Травіна провела виїзний прийом громадян на Іршавщині

Сьогодні, 17 січня, з робочим візитом в Іршавському районі заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна провела особистий прийом громадян.

Третина питань, з якими зверталися мешканці, стосувалися надання матеріальної допомоги, в основному на лікування.

Чимало було прохань розібратися із комунальними проблемами: ремонти покрівель та приміщень, будівництва спортивних майданчиків.

Понад 1 мільйон гривень надійшло до бюджетів місцевих рад Закарпаття завдяки земельним торгам, проведеним у 2019 році

Упродовж 2019 року, Головним управлінням Держгеокадастру у Закарпатській області, на земельних торгах продано право оренди на 49 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності. За результатами продажу до бюджетів відповідних місцевих рад Закарпаття надійшло 1 млн  083,787 тис гривень.

В облдержадміністрації ухвалили рішення щодо внесення змін до Перспективного плану формування ОТГ

Сьогодні, 17 січня, у сесійній залі облради відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо адміністративно-територіального устрою базового та районного рівнів у Закарпатській області.
У засіданні під головуванням в.о. голови облдержадміністрації Олексія Гетманенка також взяли участь голова облради Михайло Рівіс, його перший заступник Йосип Борто та заступник Петро Грицик, начальник управління містобудування та архітектури ОДА Микола Пігуляк, голови ОТГ, сільрад, експерти.

Повідомляє Державна установа Закарпатський обласний контактний центр

У період з 17 по 20 січня 2020 року у зв'язку з проведенням технічних робіт з ремонту електрообладнання, можливі перебої у роботі обласної «гарячої лінії» за безкоштовним номером 0 800 501 484.

 

Олексій Гетманенко - керівникам районів та ОТГ: Забезпечте необхідним фінансуванням найбільш соціально важливі галузі

Як в районах Закарпаття використовуються освітня та медична субвенції, розвиваються системи охорони здоров’я, які результати проведення оптимізації в райдержадміністраціях та пріоритетні напрями у 2020 році – обговорили у ході робочої наради під головуванням Олексія Гетманенка.

Участь у заході взяли заступник голови ОДА Ольга Травіна, керівники окремих департаментів та очільники Хустської, Виноградівського, Воловецької, Тячівської райрад, голови ОТГ.

Володимир Зеленський підписав указ, який узгоджує вік призову на військову службу з вимогами українського законодавства

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», яким вік призову узгоджується з вимогами Закону «Про військовий обов'язок і військову службу».

Цей указ визначає строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військовослужбовців, які вислужили встановлені строки строкової військової служби у 2020 році.

Олексій Гончарук: Маємо всі передумови для економічного зростання в наступні кілька років

Зараз Україна має всі передумови для економічного зростання в наступні декілька років. На цьому наголосив Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на презентації Стратегії розвитку фінансового сектору до 2025 року. Документ затвердили Національний банк України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, Міністерство фінансів України та Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. 

Ольга Травіна: Потрібно вжити всіх необхідних заходів, щоб таких трагедій більше не повторювалося

Сьогодні, 16 січня, заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ольга Травіна здійснила робочу поїздку на Перечинщину, де провела нараду з питань ситуації у зв’язку з трагічною загибеллю однорічної дитини у с.Порошково.
Участь у нараді взяли голова РДА Ігор Денисенко, начальник обласної Служби у справах дітей Світлана Якімеліна, директор Закарпатського обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталія Романюк, керівники відповідних районних соціальних служб, представники  Нацполіції та районного центру первинної допомоги. 

В ОДА за участі заступника міністра соцполітики відбулася нарада з протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству

На Закарпатті з дводенним робочим візитом перебуває заступник Міністра соціальної політики України Сергій Ніжинський. Сьогодні, 16 січня, під час зустрічі з в.о. голови облдержадміністрації Олексієм Гетманенком та заступником голови ОДА Ольгою Травіною високопосадовець обговорив можливість створення притулків-шелтерів на Закарпатті та запуск кол-центру для постраждалих від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі та стосовно дітей.