Новини

Всеукраїнський патріотичний забіг (АНОНС)

У суботу, 26 вересня, у м.Ужгород (площа Театральна) відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг в пам'ять про загиблих воїнів-захисників України “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ”.

V Міжнародна науково-практична конференція (в онлайн-режимі) «Актуальні питання розвитку системи надання освітніх, соціальних, медичних, абілітаційних/реабілітаційних послуг особам з інвалідністю»

В Ужгороді почалася V Міжнародна науково-практична конференція (в онлайн-режимі) «Актуальні питання розвитку системи надання освітніх, соціальних, медичних, абілітаційних/реабілітаційних послуг особам з інвалідністю».

Covid-19 - Закарпаття

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 23 вересня:

 4295 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

 за минулу добу у 78 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР

На Закарпатті відбудуться заходи до Дня туризму

Щорічно, 27 вересня  відзначають Всесвітній день туризму, а з 1998 року - і День туризму в Україні. 
Метою є популяризація туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти та розвитку зв’язків між народами різних країн.
Дні туризму проводитимуться і на Закарпатті, у рамках яких відбудуться наступні заходи:

24 вересня 2020 року -  нагородження кращих фахівців туристичної галузі Закарпаття.
(початок о 10.00 год, Атріум Закарпатської ОДА)

Чоп виходить із червоної зони 24 вересня (+ВІДЕО)

Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА: 

Меморандум про співпрацю між Закарпатською ОДА та керівниками єпархіальних управлінь і релігійних об'єднань області підписано

У Великому залі Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая сьогодні відбулася зустріч першого заступника голови Закарпатської ОДА Олега Коцюби та керівників єпархіальних управлінь і релігійних об'єднань області. 

Захід організували департамент культури Закарпатської ОДА (Управління охорони культурної спадщини) й Управління національностей та релігій Закарпатської ОДА. Директор департаменту культури Оксана Бабунич стала куратором зустрічі.

Власний книжковий фестиваль

Вдев’яте у нашому краї відбулася виставка «Книга-Фест». Упродовж трьох днів – 18-20 вересня - усі любителі книги мали можливість ознайомитись з новими виданнями, придбати їх за ціною виробника та отримати автографи від авторів. Цей захід згуртував літераторів, видавців, творчу інтелігенцію краю, усіх, хто віддає своє серце книзі.

Триває прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету 

Відповідно до заходів щодо реалізації Програми підтримки видання творів закарпатських авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню, спрямованих на випуск видавничої продукції та її розповсюдження, з 1 вересня 2020 року розпочато прийом пропозицій на випуск видавничої продукції за кошти обласного бюджету.

Закарпаття стає першою областю України, яка 100% переходить на продаж необробленої деревини через «Прозорро. Продажі».

Про підписання тристороннього меморандуму щодо продажу необробленої деревини розповів заступник голови Закарпатської ОДА Віталій Цвігун: «Закарпатська область уже зараз є одним із лідерів продажу необробленої деревини через «ProZorro. Продажі». На нашу область припадає майже 10% усіх продажів. Кожен п'ятий лот у цій системі наш. Сьогодні у Києві голова Закарпатської ОДА Олексій Петров, керівник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Ігор Коцур та директор державного підприємства  «ProZorro.

Covid-19 - Закарпаття

Ситуація щодо COVID-19 на Закарпатті станом на 9.00 22 вересня:

 4139 закарпатців, у яких було підтверджено коронавірус методом ПЛР, одужали

 за минулу добу у 76 осіб підтверджено коронавірус методом ПЛР