Новини

В облдержадміністрації відбулося засідання координаційної ради у справах дітей

У п’ятницю, 14 грудня, в облдержадміністрації відбулося чергове засідання координаційної ради у справах дітей.
До порядку денного включені питання дотримання чинного законодавства щодо праці та працевлаштування дітей на підприємствах, установах та організаціях та стан дотримання Закону України «Про освіту» в частині охоплення навчанням дітей та учнівської молоді, в порядку інформування – затвердження плану роботи координаційної ради на 2019 рік.

Мінрегіон: У 2019 році держпідтримка регіонального розвитку становитиме 30,8 млрд грн

Загальний ресурс місцевих бюджетів у 2019 році становитиме 573,1 млрд грн, з яких власні доходи місцевих бюджетів – 292,3 млрд грн, що більше на 41,8 млрд грн у порівнянні із затвердженими місцевими бюджетами на 2018 рік, або на +16,7%. Так прокоментував прийнятий Держбюджет-2019 Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Держкомтелерадіо: Презентовано електронну версію Великої української енциклопедії

Державна наукова установа «Енциклопедичне видавництво» презентувала в Укрінформі електронну версію «Великої української енциклопедії».
Як зазначив на презентації перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, створення онлайн-версії «Великої української енциклопедії» є знаковим моментом для «Енциклопедичного видавництва», що започатковує новий напрям діяльності наукової установи.

В облдержадміністрації вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

У п’ятницю, 14 грудня, у Закарпатській ОДА за участі керівництва області відбулися заходи із вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Закарпаття отримало від Міжнародного Комітету Червоного Хреста 10,5 тисяч картриджів інсуліну

У п’ятницю, 14 грудня, в Обласній клінічній лікарні ім. Андрія Новака відбулася передача гуманітарної допомоги інсулінами, яку Закарпаттю надав Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

Україна повністю виконує вимоги із впровадження реформ – Президент України зустрівся із Віце-президентом Єврокомісії

Президент України Петро Порошенко під час зустрічі з Віце-президентом Європейської Комісії з питань євро та соціального діалогу, фінансової стабільності, фінансових послуг та Союзу ринків капіталу Валдісом Домбровскісом обговорив проведення реформ в Україні та підтримку Євросоюзом євроатлантичного напрямку розвитку нашої країни.

Актуальні питання виховання дітей у прийомних родинах обговорили за «круглим столом» в Ужгороді

У четвер, 13 грудня, на базі Ужгородського нацуніверситету відбулося засідання за круглим столом «Кожній дитині – родину!», участь у якому взяли батьків – вихователі, прийомні батьки, начальники служб у справах дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів.

До кінця року Міжнародний аеропорт «Ужгород» пройде експертизу світлосигнальної системи

Найближчими днями буде проведено технічну експертизу обладнання світлосигнальної системи Міжнародного аеропорту «Ужгород» на відповідність сертифікаційним вимогам Державіаслужби України.
У четвер, 13 грудня, комісія з питань розвитку бізнесу, виробничої інфраструктури, банківської діяльності та інвестицій Закарпатської обласної ради погодила зміни у відповідних заходах, зокрема, щодо перенесення експертизи з 2019 на 2018 рік.

Мінрегіон розширив зонування України за світловим кліматом для підвищення інсоляції і комфорту в приміщеннях

У нових ДБН В.2.5-28:2018 «Природне і штучне освітлення» передбачено розширення зонування території України за світловим кліматом на чотири зони замість двох, що дозволить проводити більш коректний розрахунок мінімальної площі вікон для підвищення інсоляції та комфорту приміщень. Нові ДБН опубліковано 30 листопада в Інформаційному бюлетені Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України №11/2018 та вступають в дію з 28 лютого 2019 року.

Нові книжки, театр, заповідник «Замки Закарпаття», паспортизація об’єктів культурної спадщини – пріоритети галузі культури області на 2019-2021 роки

Галузь культури має у наступні три роки поповнитися новими закладами як мистецького та культурно-освітнього, так і науково-дослідного спрямування. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку зазначив голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.