Урядова програма підтримки утримання корів

Урядова програма підтримки утримання корів (за кожну наявну на 1 січня та  на 1 липня корову  в розмірі 900 гривень за одну голову (двічі на рік)

Дотація надається суб’єктам господарювання, які є  юридичними особами та власниками корів, за кожну наявну станом на 1 січня та на 1 липня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку корову молочного, молочно-м’ясного та м’ясного напряму продуктивності. 

Крок 1. Заповнити заявку та підготувати мінімальну кількість документів:
•     довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;
•     копію звіту про стан тваринництва (форма 24-сг) станом на 
1 січня поточного року та відповідно на 1 липня поточного року;
Важливо    – кількість корів, яку суб’єкт подає до Держстату має відповідати кількості корів, які внесені до Реєстру тварин на відповідну дату
•    довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи, у паперовій або електронній формі.
Крок 2. Подати до 1 травня та до 1 жовтня до Мінагрополітики заявку та документи.

Увага    – документи подаються у паперовому вигляді

Мінагрополітики звертається до Адміністратора Єдиного державного реєстру тварин для підтвердження кількості ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я корів станом на 1 січня та на 1 липня поточного року. 

! Вчасно поданими вважаються заявка та документи, які надійшли до Мінагрополітики та зареєстровані в системі електронного документообігу. Датою надходження вважатиметься дата реєстрації документів !
Документи, подані не в повному обсязі, повертаються суб’єкту господарювання у п’ятиденний строк.
Заявки, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розглядаються.

Крок 3. Бюджетні кошти надійдуть на рахунок відкритий у банку. Отримати бюджетні кошти, що надійшли.
* Дотація за утримання корів надається на безповоротній основі двічі на рік 
Звертаємо увагу: у разі зменшення поголів’я корів на 1 січня, на 1 липня поточного року та 1 січня наступного року порівняно з поголів’ям, на яке було отримано дотацію за утримання корів,наявних на 1 липня попереднього року, 1 січня та 1 липня поточного року відповідно, дотація за утримання корів суб’єктам господарювання, які є юридичними особами і власниками корів, не надається за поточний звітний період.
 

Остання зміна сторінки: 19-04-2019 10:40