Склад

Склад Президії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації

ГРЕНЬО

Михайло Михайлович

голова Громадської ради при Закарпатській ОДА

ЛУКША

Олег Васильович

перший заступник голови Громадської ради, голова комісії з питань стратегій соціально-економічного розвитку, раціонального використання ресурсного потенціалу і реформ

КІНДРАТ

Олексій Олексійович

заступник голови Громадської ради,  голова комісії з питань розвитку підприємництва, виробничої, транспортної, фінансової сфер та аграрного сектору

КУЗЬМА

Борис Іванович

заступник голови Громадської ради

ЛАНІ

Вікторія Юріївна

заступник голови Громадської ради

АФТАНАС

Ярослав Дмитрович

заступник голови Громадської ради

ХОДАНИЧ

Петро Михайлович

заступник голови Громадської ради

САВИЦЬКИЙ

Ігор Олегович

заступник голови Громадської ради – голова комісії з

питань національно-патріотичного виховання, волонтерської діяльності та захисту прав учасників АТО

ПОМПЕЛЬ

Ладислав Васильович

заступник голови Громадської ради - голова комісії з питань молоді і спорту

БЕРЕЖАНСЬКИЙ 

Микола

Миколайович

Заступник голови Громадської ради - голова комісії з питань розвитку міжрегіональних зв’язків, співпраці з громадськими  радами при РДА, МВК та депутатами органів місцевого самоврядування Закарпатської області

ПРИХОДЬКО

Володимир Панасович

голова комісії з питань, інвестицій, транскордонного

співробітництва та євро інтеграції

ПУТІНЦЕВ

Владислав Юрійович

голова комісії з питань праці, зайнятості та соціального захисту населення

СУЛІМА

Володимир Васильович

голова комісії з питань формування та використання

коштів місцевих бюджетів і захисту законних прав та

інтересів платників податків

ЛАЗАР

Йосип Йосипович

голова комісії з питань законності і правопорядку, протидії корупції та захисту прав людини

СТАНКЕВИЧ

Оксана Ігорівна

голова комісії з питань екології, природокористування та збереження довкілля

ПЕРЕСОЛЯК

Владислав Юрійович

голова комісії з питань сталої стратегії розвитку земельної реформи, природокористування та збереження довкілля

ПОПАДЮК

Катерина Василівна

голова комісії з питань освіти, науки, культури та

розвитку духовності

КОЗАК

Тетяна Юріївна

голова комісії з питань охорони здоров’я

ПАЗИНА

Ростислав Олексійович

голова комісії з питань розвитку правового забезпечення інвестиційної регуляторної політики та громадянського суспільства

КРИВОШАПКО

Володимир Володимирович

голова комісії з питань національних спільнот

ПРАННИЧУК

Богдан Дмитрович

голова комісії Громадської ради з питань розвитку

туризму, гірських та сільських територій

ПАРАКОННА

Валентина Віталіївна

секретар Громадської ради

 

КОМІСІЇ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОДА (каденція 2017-2019 р. р.)

комісії

Назва комісії

П.І.Б. голови комісії

1.

З питань розвитку міжрегіональних зв’язків, співпраці з громадськими  радами при РДА, МВК та депутатами органів місцевого самоврядування Закарпатської області

БЕРЕЖАНСЬКИЙ Микола Миколайович

2.

З питань інвестицій, транскордонного співробітництва та євроінтеграції.

ПРИХОДЬКО Володимир Панасович

3.

З питань стратегічного соціально-економічного розвитку, раціонального  використання ресурсного потенціалу і реформ

ЛУКША Олег Васильович

4.

З питань праці, зайнятості та соціального захисту населення.

ПУТІНЦЕВ Владислав Юрійович

5.

З питань сталого розвитку підприємництва, виробничої, транспортної, фінансової сфер та аграрного сектору

КІНДРАТ Олексій Олексійович

6.

З питань формування та використання коштів місцевих бюджетів і захисту законних прав та інтересів платників податків

СУЛІМА Володимир Васильович

7.

З питань законності і правопорядку, протидії корупції  та захисту прав людини

ЛАЗАР Йосип Йосипович

8.

З питань сталого розвитку екології, природокористування та збереження довкілля

СТАНКЕВИЧ Оксана Ігорівна

9.

З питань сталої стратегії розвитку земельної реформи, природокористування та збереження довкілля.

ПЕРЕСОЛЯК Владислав Юрійович

10.

З питань освіти, науки, культури та розвитку духовності

ПОПАДЮК Катерина Василівна

11.

З питань охорони здоров’я

КОЗАК Тетяна Юріївна

12.

З питань молоді і спорту

ПОМПЕЛЬ Ладислав Васильович

13.

З питань співпраці з органами правопорядку, розвитку правового забезпечення інвестиційної регуляторної політики та громадянського суспільства

ПАЗИНА Ростислав Олексійович

14.

З питань національно-патріотичного виховання, волонтерської діяльності та захисту прав учасників АТО

САВИЦЬКИЙ Ігор Олегович

15.

З питань національних спільнот

КРИВОШАПКО Володимир Володим.

16.

З питань розвитку туристично-рекреаційного комплексу, гірських та сільських територій

ПРАННИЧУК Богдан Дмитрович

Остання зміна сторінки: 22-11-2018 14:25