Оголошення

11.10.2019 р. в Закарпатській облдержадміністрації (2-й поверх, малий зал) відбудеться засідання президії Громадської ради при ОДА за участі голови обласної держадміністрації І.Бондаренка щодо співпраці комісій ГР зі структурними підрозділами ОДА з питань соціально-економічного розвитку області. 
Початок о 14.00


Президія Громадської ради при Закарпатській ОДА щиро вітає

Голову Громадської ради Греньо Михайла Михайловича

з 65-річчям!

Від усієї душі вітаємо Вас в цей святковий день з ювілеєм,

зичимо міцного здоров’я, родинного тепла і затишку, вірних рішень і безперечних успіхів у діяльності, надійних партнерів, мільйони нових ідей і проектів, незгасимого оптимізму, підкорення нових горизонтів і нових звершень на благо рідного Закарпаття і держави Україна!


26.06.19 в Закарпатській ОДА відбудеться засідання за круглим столом "Конституція України – шляхи і перспективи розвитку народовладдя в Україні".

Місце проведення – малий зал облдержадміністрації. 

Початок о 15:00


З метою отримання підтримки широкого кола представників влади, контролюючих органів, українського бізнесу, громадських організацій, науковців щодо необхідності прийняття Податкового Кодексу Розвитку, ТВ ГО «Асоціація платників податків України» в Закарпатській області та Громадська рада при Закарпатській ОДА організовують проведення 26 червня 2019 року в м.Ужгороді засідання «круглого столу», на якому буде обговорена остаточна оновлена редакція цього вкрай важливого документа.
Засідання «круглого столу» відбудеться в конференц-залі готельного комплексу «Прага» (2-й поверх) за адресою: м.Ужгород, вул.Верховинська, 38.
Початок роботи о 10 год., завершення – 12 год.
Реєстрація учасників розпочнеться о 9 год. 30 хв.
Запрошуємо до участі представників бізнесу, громадських організацій, науковців.


29.05.2019 р. президія Громадської ради при Закарпатській ОДА, комісія № 17 «З питань сприяння розвитку громадянського суспільства»  (голова – Токар М.) за участю Служби у справах дітей ЗОДА (керівник Якімеліна С.) ініціюють проведення «круглого столу»  до Міжнародного Дня захисту дітей, присвяченого основним засадам законодавчого забезпечення прав дитини в Україні
Час проведення – 1100 .
Місце проведення – Закарпатська ОДА, 2-й поверх.
Мета заходу – актуалізація уваги до проблем забезпечення прав дитини в Україні, законодавчих засад і перспективних ініціатив, правової допомоги.
 Головні теми обговорення:
•    сучасний стан забезпечення прав дитини в Україні; 
•    базові законодавчі засади та ініціативи їх вдосконалення;
•    профілактика захисту прав дитини в регіоні;
•    правовий супровід забезпечення прав дитини громадськими організаціями.
До участі в роботі «круглого столу» запрошуються представники Закарпатської ОДА, Ужгородського національного університету, Управління превентивної діяльності ГУ Нацполіції в Закарпатській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Закарпатській області, громадських та благодійних організацій, засобів масової інформації


28.05.2019 р. відбудеться спільне засідання комісій Громадської ради при Закарпатській ОДА: № 13 «З питань національно-патріотичного виховання, волонтерської діяльності та захисту прав учасників АТО» ( голова комісії Савицький І.О.) та № 16 «З питань розвитку культури та збереження історичної спадщини» (голова комісії Кузьма Б.І.)
Місце проведення – малий зал облдержадміністрації. 
Початок о 1500 .
Порядок денний:
1. Розгляд звернень громадських організацій воїнів АТО м. Ужгорода.
Доповідач – Савицький І.О.
2. Різне.


23.05.2019 р. відбудеться засідання президії Громадської ради при Закарпатській облдержадміністрації. Місце проведення – малий зал облдержадміністрації. Початок о 15-00 .
            
Порядок денний:

1. Про затвердження основних напрямків роботи президії та комісій Громадської ради при Закарпатській ОДА на 2019-2021 р.р.
Доповідач – Греньо М.М. – голова 
  Громадської Ради при Закарпатській ОДА.

2. Про організацію роботи по співпраці комісій Громадської ради при Закарпатській ОДА з департаментами та управліннями Закарпатської облдержадміністрації.
Доповідач – Кіндрат О.О. – заступник голови 
  Громадської Ради при Закарпатській ОДА.

3. Інформація про роботу Третього всеукраїнського форуму громадських рад України
Доповідач - Греньо М.М.- голова 
Громадської ради при Закарпатській ОДА 

5. Різне.


Президія Громадської ради при Закарпатській ОДА щиро вітає Волощук Марту Гнатівну з 75-річчям!

Насамперед хочеться побажати Вам багато здоров’я, міцності духу і наснаги для здійснення всього задуманого на довгі-довгі роки. 
Ваша вимогливість як керівника, вміння чітко ставити завдання, вказуючи, водночас, найоптимальніші шляхи їх вирішення, здатність розуміти колег – ось що відрізняє Вас від багатьох людей, наділених владою і повноваженнями. 
Тож в цей святковий день ще раз вітаємо Вас  з ювілеєм, зичимо всіляких гараздів, особистого щастя, родинного затишку, благополуччя і нових звершень на благо рідної України.


12 квітня 2019 р. о 13.00 год. в малій залі Закарпатської обласної державної адміністрації  (2-й поверх) відбудуться установчі збори по формуванню Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації.

ПОРЯДОК  ДЕННИЙ 
установчих зборів по формуванню Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації  2019 -2021 р.р.

12 квітня 2019 року    м. Ужгород
1. Вибори:                                                                                                       
     Голови зборів –     Афтанас Я.Д.
     Секретаріату –       Малеш Л.Г.
                                     Пароконна В.В.
     Лічильної комісії – Пранничук Б.Д.
                                      Путінцев В.Ю.
                                      Суліма В.В.  
2.  Інформація про роботу ініціативної групи  з підготовки  та проведення установчих зборів  по створенню Громадської ради при Закарпатській ОДА 2019 – 2021 р.р.
Доповідач:  Греньо М.М.
3. Про затвердження Списку членів Громадської ради при Закарпатській ОДА на 2019 – 2021 р.р.
Доповідач: Афтанас Я.Д.  
4. Вибори голови Громадської ради при Закарпатській ОДА 2019 – 2021 р.р.
Доповідач: Афтанас Я.Д. 
5. Затвердження кількості, назв, складу та голів комісій Громадської ради при Закарпатській ОДА 2019-2021 р.р.
Доповідач:  Греньо М.М.
6. Затвердження складу президії Громадської ради при Закарпатській ОДА 2019 – 2021 р.р.
Доповідач:  Греньо М.М.
7. Різне.


 

 

Остання зміна сторінки: 10-10-2019 09:32