Міжнародні зустрічі

Міжнародні зустрічі, проведені  за участю керівництва облдержадміністрації у 2020 році

15 січня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. В ході зустрічі сторони обговорили питання створення найбільш сприятливих умов для реабілітації дітей-сиріт зі сходу; дійшли згоди про те, що в країні необхідно покращувати інститут соціальних працівників.

28 січня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з Консулом Румунії в Солотвино Граціаном-Флоріном Пирву. Під час зустрічі сторони обговорили питання наявних транскордонних проєктів між Закарпатською областю та повітом Сату Маре, а також нові ідеї для проєктів та можливостей їх фінансування. В ході зустрічі сторони  обговорили стан будівництва пункту пропуску ,,Біла Церква – Сігету Мармацієй”.

31 січня 2020 року відбулася зустріч представників облдержадміністрації з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Тернопільської та Закарпатської областей. В ході зустрічі сторони обговорили питання основних джерел закордонних інвестицій для Закарпаття та акутальний стан співпраці Закарпатської області з країнами ЄС.

10 лютого 2020 року відбулася зустріч керівництва облдержадміністрації з Торговим радником Посольства Австрії Габріелє Газельсбергер та представниками австрійських компаній. Метою зустрічі було обговорення можливих підходів для поглиблення та пошук нових напрямків розвитку двосторонньої співпраці із підприємствами Австрії. Під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо організації бізнес-форуму у першому півріччі 2020 року за участі бізнес кіл регіонів Австрії та Закарпаття, створення робочої групи за участі представників органів влади, науково - освітніх установ та підприємців з розроблення пакету інвестиційних проектів для їх презентації у процесі форуму. Разом з тим було обговорено досвід налагодження співпраці Австрії та Словаччини у створенні спільних підприємств у сфері автомобільної індустрії, логістики, туризму та інфраструктури, наголошено на доцільності перенесення цього досвіду у Закарпатську область. Підсумком зазначеної зустрічі має стати сформована дорожня карта українсько-австрійського міжрегіонального співробітництва.

12 лютого 2020 року у приміщенні облдержадміністрації відбувся круглий стіл на тему: ,,Подвійне (множинне) громадянство: реальний стан, виклики, реакція держави та суспільства” за участі представників консульських установ, представників МЗС України в м. Ужгород, представників органів влади та місцевого самоврядування. Метою круглого столу був аналіз різнобічних аспектів подвійного громадянства, їх ризиків та викликів у світлі реалізації Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, об’єктивно виникаючих розбіжностей та особливостей у моделях суверенного розвитку країн-членів ЄС.

13 лютого 2020 року у приміщенні облдержадміністрації відбувся спільний навчальний семінар для бенефіціарів Закарпатської області, з якими вже підписано грантові угоди у рамках програми прикордонного співробітництва ,,Румунія – Україна ” ЄІС 2014 – 2020 рр. Під час семінару обговорювалися основні проблемні питання, що виникають під час реалізації проектів.

Остання зміна сторінки: 25-02-2020 10:22