Державний фонд регіонального розвитку

Державний фонд регіонального розвитку – інструмент, через який держава формує регіональну політику

Усі проекти, які реалізуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку, розміщені на відповідному сайті — dfrr.minregion.gov.ua. Це прозора система, яка дозволяє не тільки обласним комісіям чи народним депутатам, а й кожному громадянину України в он-лайн режимі ознайомитися з тими інвестиційними програмами та проектами, які реалізуються в його області, районі чи населеному пункті за рахунок коштів ДФРР.


Використання коштів державного фонду регіонального розвитку

У Закарпатській області на 2018 рік визначено 60 пріоритетних проектів, фінансування яких проводиться за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, на загальну суму 231,1 млн.грн., з них: 155,0 млн. грн. за рахунок загального фонду, а 76,1 млн. грн. – спеціального фонду. З усіх проектів -24 становлять об'єкти дорожнього господарства. 
За січень-вересень поточного року спрямовано асигнувань з Державного бюджету на суму 138,6млн.грн., що становить 60,0 відс. від запланованого. Станом на 5 жовтня 2018 року стовідсотково профінансовано 22 проекти регіонального розвитку.
Касові видатки на цей період становили 69,2млн.грн., рівень освоєння коштів –29,9 відсотка. Повністю освоєно бюджетні кошти за проектами:
дорога державного значення Перечин – Свалява (поточний ремонт); 
загальноосвітня школа І-ІІ ступеня в с. Вишка, Великоберезнянського району (будівництво);
дитячий садочок в с.Костилівка, Рахівського району (реконструкція під Вільховатську загальноосвітню школу І ступеня); 
дорога загального користування місцевого значення Луг – Косівська
Поляна (поточний середній ремонт);
Тячівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня №2 (термосанація головного корпусу).
Однією з умов фінансування проектів регіонального розвитку є співфінансування місцевих бюджетів на рівні не менше 10 відсотків. Станом на 5 жовтня 2018 року касові видатки з місцевих бюджетів склали 
11,1 млн.грн., що становить 37,8 відс. від запланованого.

Остання зміна сторінки: 10-10-2018 13:01