Завдання Президента виконуються!

У поліції оголосили про підозру двом чоловікам, яких підозрюють у організації та вчиненні замаху на вбивство депутата Мукачівської районної ради. Перестрілка відбулася 7 лютого цього року у Мукачеві. Попередня причина – боротьба за сфери впливу у кримінальному світі.

Сьогоднішнє оголошення підозри – це результат нашої спільної роботи із правоохоронцями і виконання завдання поставленого Президентом, яке було оголошене під час мого призначення головою Закарпатської ОДА. Це завдання - активізація роботи по боротьбі з організованою злочинністю.

Дійсно неприпустимими є факти, коли серед білого дня, практично у центрі міста, в людному місці відбувається стрілянина.

Хочу подякувати Головному управлінню національної поліції в області, управлінню стратегічних розслідувань, обласній прокуратурі, за те, що злагоджено, цілеспрямовано, системно працюють у напрямку недопущення злочинів, їх розслідування і документування, особливо фактів високого ступеню соціальної небезпеки.

Щотижня проводжу наради із представниками правоохоронних відомств і служб. Розробляємо політику щодо недопущення таких фактів, підвищення криміногенної обстановки в регіоні.

Ще раз дякую за роботу!

ВІДЕО

Остання зміна сторінки: 21-05-2020 11:09