Військові комісаріати реформують у територіальні центри комплектування і соціальної підтримки

Відповідно до Указу Президента України від червня 2016 року "Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 20 травня 2016 року "Про Стратегічний оборонний бюлетень України" у Збройних силах України проводиться робота щодо реформування військових комісаріатів, удосконалення їх діяльності в загальній системі комплектування військ і соціального захисту громадян, які проходили військову службу.

Розвиток Збройних Сил України за західними стандартами та реформування державної системи мобілізації і мобілізаційної підготовки на основі базових європейських підходів передбачають реформування та забезпечення ефективного функціонування місцевих органів військового управління, якими є військові комісаріати. Традиційні військові комісаріати віджили своє. Саме тому у Збройних Силах запроваджено процес по реформуванню військових комісаріатів у територіальні центри комплектування та соціальної підтримки.

Головним завданням нової структури місцевих органів військового управління буде покращення обліково-мобілізаційної роботи, впровадження єдиного реєстру військовозобов’язаних, який в майбутньому інтегрується з відповідними базами даних інших державних структур, підвищення ефективності роботи з військовозобов’язаними, резервістами та ветеранами в системі надання послуг щодо їх соціального та правового захисту.

Як повідомили в Закарпатському обласному військовому комісаріаті, головні зміни мають забезпечити перехід від адміністративно-примусових напрямків діяльності до рекрутингових та соціально-сервісних. Значна увага приділятиметься соціальному захисту військовослужбовців. Так зване "Єдине вікно" забезпечить можливість надання всього спектру послуг соціальної підтримки та правової допомоги.

Остання зміна сторінки: 09-11-2018 15:20