В облдержадміністрації навчали як отримувати і надавати громадянам відомості з Державного земельного кадастру

У вівторок, 14 травня, у прес-центрі Закарпатської ОДА під керівництвом заступника начальника – начальника управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області Івана Голуба відбувся семінар на тему «Щодо реалізації органами місцевого самоврядування та місцевими державними адміністраціями (ЦНАП) можливості здійснення ними повноважень надання відомостей з Державного земельного кадастру».
 У роботі семінару взяли участь начальник управління Державного земельного кадастру головуправління Ганна Рогульська та заступник начальника управління – начальник відділу інформаційного забезпечення державного земельного кадастру Ірина Рак. Серед запрошених були державні кадастрові реєстратори відділів у районах, адміністратори центрів надання адміністративних послуг та уповноважені особи виконавчих органів місцевого самоврядування.
Захід провели з метою спрощення процедури отримання інформації з Державного земельного кадастру, вдосконалення взаємодії між суб’єктами надання адміністративних послуг, покращення якості надання адміністративних послуг у сфері земельних відносин для громадян та суб’єктів господарювання, що у свою чергу дозволить забезпечити швидке та комплексне надання адміністративної послуги в цілому, а також для ознайомлення з процедурою отримання доступу до Державного земельного кадастру.
Під час семінару учасникам продемонстрували практичне застосування процедури надання відомостей з Державного земельного кадастру та надали кваліфіковану допомогу щодо підключення. Адміністраторам центрів надання адміністративних послуг та уповноваженим особам виконавчих органів місцевого самоврядування, які ще не здійснюють надання відомостей із Державного земельного кадастру, було рекомендовано пройти стажування у Головному управлінні Держгеокадастру у Закарпатській області.
 

Остання зміна сторінки: 15-05-2019 13:50