У понеділок в Закарпатській ОДА відзначать півсторічний ювілей Карпатського біосферного заповідника

Природоохоронці зустрінуться з журналістами, проведуть засідання за круглим столом та відкриють фотовиставку
В  цьому році виповнюється 50-років із часу заснування  Карпатського заповідника. З цієї нагоди, в понеділок, 4 червня, в Закарпатській ОДА відбудеться низка заходів. 
О 12 годині у холі  адмінбудівлі відкриється фотовиставка «Карпатський заповідник – 50 років на сторожі природи Карпат». Захід супроводжуватиме музичне вітання за участі народної артистки України Марії Зубанич та заслуженої артистки України Оксани Ільницької.
О 12.45 в прес-центрі ОДА відбудеться брифінг для представників засобів масової інформації. Із журналістами зустрінуться Федір Гамор – керівник Карпатського біосферного заповідника, Віктор Клід - директор Департаменту екомережі та природно-заповідного фонду Мінприроди України та Василь Шевчук - голова Українського товариства охорони природи. 
О 13 годині у малому залі ОДА розпочнеться засідання за круглим столом на тему «Роль Карпатського біосферного заповідника та інших природоохоронних територій в збереженні природних й культурних цінностей та реалізації стратегії сталого розвитку на Закарпатті». участь у засіданні візьмуть керівники області, природоохоронних установ, науковці та громадськість.

Остання зміна сторінки: 01-06-2018 11:51