Сьогодні Олексій Петров зустрівся із благодійниками Угорщини та Чехії.

Першою була зустріч із президентом Угорської екуменічної служби допомоги Ласлом Легелом та представником організації в Україні Яношом Геревичем. Разом із ними керівник області підписав меморандум про співпрацю.  

Головними напрямками роботи визначили: надання медикам, які борються із COVID-19, засобів захисту; забезпечення лікарень області обладнанням; допомога соціально незахищеним верствам населення продуктовими наборами.

Відтак голова Закарпатської ОДА зустрівся із головою крайового уряду краю Височина – Зденеком Кадлецем. 

Чеські благодійники привезли 4300 шт захисних щитків для обличчя. До речі, виготовлені щитки на підприємстві краю Височина. Засоби захисту передають 27 медичним закладам області. Міністерство соціальної політики України допомогло  організувати поставку щитків на Закарпаття.

Між Закарпаттям та чеським краєм Височина діє партнерська угода, реалізовуються спільні проекти, в тому числі і благодійні.

Міжнародні партнери- чехи та угорці допомагають реалізовувати проекти по покращенню умов у школах, соціальних та медичних установах області.

Голова Закарпатської ОДА подякував за підтримку, у свою чергу запропонував сприяти у реалізації спільних проектів. Висловив надію на подальшу плідну співпрацю.

Остання зміна сторінки: 21-05-2020 23:57