Представників громадських організацій Закарпаття ознайомили з порядком проведення конкурсного відбору розроблених ними програм

У четвер, 8 листопада, в облдержадміністрації відбулася зустріч за круглим столом керівництва департаменту соціального захисту населення ОДА з представниками громадських організацій, діяльність яких має соціальну спрямованість. У заході взяли участь також представники департаменту  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

Директор департаменту соцзахисту населення Михайло Петрішка детально ознайомив присутніх з порядком проведення конкурсного відбору з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями.

Для виконання таких програм (проектів, заходів) надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету, а саме, Регіональної програми «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019 – 2021 роки». Як повідомив посадовець, дану Регіональну програму затверджуватимуть обласні обранці у ході 13-ї сесії Закарпатської облради VII скликання.

Ознайомитися із проектом зазначеного Порядку надання фінансової підтримки з обласного бюджету громадським організаціям можна на офіційних сайтах органів влади. Так, на сайті Закарпатської облдержадміністрації його оприлюднено в розділі «Нормативна база» (розпорядження голови облдержадміністрації від 05.11.2018 № 705, https://carpathia.gov.ua/docs), а на сайті обласної ради – в розділі «Проекти рішень» («Про регіональну програму «Турбота» щодо посилення соціального захисту громадян на 2019–2021 роки», Додаток 4, zakarpat-rada.gov.ua/category/proekty-rishennya).

Остання зміна сторінки: 09-11-2018 15:43