Практичні аспекти ведення бізнесу презентували ужгородським студентам у Центрі підтримки підприємництва Закарпаття

Днями у Центрі підтримки підприємництва Закарпаття, який функціонує на базі департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА, відбулася зустріч-тренінг зі студентами спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг» Ужгородського національного університету.

Майбутнім фахівцям, які саме опановують навчальну дисципліну «Бізнес-планування», розповіли про порядок реєстрації ФОП, можливі джерела фінансування майбутніх проектів, регіональні та міжнародні програми для підтримки бізнесу.

У ході зустрічі студенти ІІІ курсу мали змогу не лише презентувати власні бізнес-проекти, але й отримати конкретні рекомендації щодо їх майбутньої реалізації. Фахові поради охопили різні аспекти, які розкрили керівники відповідних відомств – директор обласного Департаменту економічного розвитку і торгівлі Денис Ман, завідувач сектору Державної регуляторної служби України в Закарпатській області Наталія Ганусич, директор Ужгородського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Михайло Давиденко, головний спеціаліст відділу підтримки підприємництва Іванна Кепич, керівник Центру підтримки підприємництва Маріанна Федака.

Говорили присутні про ліцензування, дозвільну систему, права та обов’язки суб’єктів господарювання під час здійснення органами державного нагляду заходів з контролю. Йшлося також про важливість дерегуляції, яка прямо залежить від дотримання регуляторного законодавства органами влади. Студенти дізналися про вимоги та порядок реєстрації суб’єктів підприємницької діяльності, систему їх оподаткування, умови фінансування за регіональними програмами.

Такі зустрічі відбуваються в облдержадміністрації не вперше, а їхню користь позитивно оцінюють не лише майбутні суб’єкти бізнесу, але й підприємці, які вже мають досвід у цій сфері. Конструктивний діалог між фахівцями у різних галузях дозволяє поділитися досвідом, напрацювати спільні плани та стратегії, оптимізувати та поглибити міжгалузеву співпрацю.

Остання зміна сторінки: 12-10-2018 10:45