Популярний етнофест учергове згуртує на Перечинщині представників і шанувальників лемківської культури 

15 липня в селі Ворочово Перечинського району відбудеться традиційний обласний фестиваль "Лемківська ватра". 

Його мета – збереження і розвиток самобутнього народного мистецтва лемків, їхніх звичаїв та обрядів, а також – популяризація туристично-рекреаційних можливостей нашого краю.

Цьогоріч улюблене закарпатцями і гостями краю свято етнічної культури проходитиме вже увосьме.

Відвідувачів закликають одягти вишиванки й долучитися о 10.00 до святкових молебнів у місцевих храмах і Свято-Покровському чоловічому монастирі с.Ворочово. А о 13.00 відбудеться покладання вінків та квітів до Пам'ятного Хреста полеглим Січовим стрільцям у мікрорайоні Яслище.

Власне фестивальна частина на території стадіону с.Ворочово розпочнеться о 14.00 з урочистого відкриття і традиційного запалення символічної лемківської ватри. 

Далі на гостей чекають виступи дитячих колективів, ігри, забави, концерт лемківських колективів і виконавців художньої самодіяльності, виставка творів майстрів декоративно-прикладного мистецтва та майстер-класи з традиційних лемківських ремесел, дегустація лемківських страв і насамкінець – виступи народних та естрадних колективів, народні гуляння.

Також організатори інформують, що для гостей фесту передбачено курсування автобуса з міста Перечин до села Ворочово і в зворотному напрямку. 

Відправлення з Перечина (центральний скверик): 14.00, 16.00 та 18.00. 

Відправлення з с.Ворочово: 15.30, 17.45 і 21.00. 

Остання зміна сторінки: 09-07-2018 10:07