Понад 60 полотен презентують в атріумі Закарпатської ОДА художники з різних куточків України

У вівторок, 9 жовтня, в атріумі Закарпатської облдержадміністрації відкрили виставку полотен, авторами яких є митці з різних міст України. Експозиція стала своєрідним підсумком двох пленерів, що тривали на Закарпатті в ці дні, –«Лемківські пастелі. Чотири пори року» та «Масарик. Наша історія й наша сучасність», присвячений 100-річчю утворення Першої Чехословацької республіки.

Загалом, до створення 62 картин долучилися близько 30-ти художників, частина з яких вперше побували на Закарпатті.

«Цей пленер є унікальний тим, що тут, на Закарпатті, зараз зустрілися різні школи живопису України – харківська, київська, південно-українська, закарпатська… Ми отримали можливість спілкуватися і обмінюватися досвідом, адже наші регіони мають свої живописні особливості. Окрім шкіл живопису, зустрілися й різні покоління митців, а це теж привід для цікавого і плідного діалогу», – розповів учасник виставки, член Національної спілки художників України Олександр Юрченко.

Як зауважив куратор виставки, член Національної спілки журналістів України Юрій Дік, Закарпаття не вперше збирає митців з різних регіонів країни та закордоння. Зараз художники надихнулися краєвидами і атмосферою с. Стужиця Великоберезнянського району та смт Королево на Виноградівщині. На полотна потрапили не лише тамтешні пейзажі, але й оселі місцевих мешканців, які радо зустріли творчих гостей краю.

Виставка триватиме в атріумі Закарпатської ОДА до кінця тижня, відтак усі бажаючі матимуть можливість насолодитися чарівним образотворчим письмом і надихнуться неповторними барвами осені на полотнах.

Остання зміна сторінки: 09-10-2018 17:21