Ольга Травіна провела пряму телефонну лінію «Запитай у влади»

Як повідомлялося, сьогодні в облдержадміністрації відбулася чергова пряма телефонна лінія «Запитай у влади», під час якої краяни з особистих питань зверталися до заступниці голови ОДА Ольги Травіної.

Жителька Виноградова пані Лілія цікавилася, чи можуть під час карантину працювати непродуктові магазини, як це відбувається у Мукачеві. Ольга Валеріївна роз’яснила, що в даному випадку місцева комісія ТЕБ і НС прийняла рішення дозволити працювати непродуктовим торговим точкам на території Мукачівської міської ОТГ і зараз несе повну відповідальність за епідеміологічну ситуацію в місті під час карантину.

З подібним питанням зателефонував пан Іван з Тячева. Чоловіка цікавило, чи будуть й надалі працювати продуктові магазини і скільком людям дозволено бути в приміщені?. Ольга Травіна запевнила, що продуктові магазини й надалі працюватимуть, а людей варто запускати в приміщення, виходячи з квадратури і дотриманням відстані між покупцями до 2-х метрів.

Пан Володимир з Іршавщини питав, коли нарешті проведуть ремонтні роботи доріг у селах Воловиця та Хмільник, бо їх стан дуже незадовільний. Чоловік вже звертався неодноразово в облдержадміністрацію і навіть в Офіс Президента.

А от пані Мар’яна розповіла про літню жительку Тячева, пані Ганну, якій 81-рік, бабуся потребує продуктові набори і ремонт даху. Ольга Валеріївна одразу ж зателефонувала директору департаменту соцзахисту ОДА Михайлу Петрішці і доручила через Червоний Хрест організувати бабусі продуктовий набір в найближчі дні.

Зателефонувала й пані Еріка з Виноградова, в якої 7 дітей, з яких двоє інваліди, чоловік афганець. Вже кілька років її багатодітна сім’я через районну владу вирішує житлове питання, однак отримує лише відписки. Ольга Травіна пообіцяла розібратися по суті і повідомити про результат звернення.
 

Остання зміна сторінки: 14-04-2020 18:54