Олексій Гетманенко відповідав на телефонні звернення закарпатців 

Через уведення карантинних заходів, особистий прийом громадян призупинено. Керівник області ініціював щотижневе спілкування телефоном. Щовівторка від 17.00 до 18.00 години Олексій Гетманенко відповідатиме на дзвінки закарпатців за номером 0 800 502 70 80.

Десять громадян із Рахівського, Тячівського, Виноградівського, Берегівського, Мукачівського та Ужгородського районів області звернулися у вівторок, 24 березня, на пряму телефонну лінію «Запитай у влади». Розповіли в.о. голови обласної державної адміністрації Олексію Гетманенку про проблемні питання, які їх непокоять.

Так, фермер із Тячівщини порушив питання функціонування спеціалізованих крамниць для сільгоспвиробників, оскільки розпочинається сезон весняно-польових робіт. Олексій Гетманенко доручив профільним департаментам вивчити питання та опрацювати механізм можливості відновлення роботи таких магазинів в особливому режимі.

Мешканка Ужгорода позбавлена можливості телефонного спілкування зі своєю 85-річною мамою, яка проживає у с.Стрипа на Ужгородщині. Заявниця скаржиться на проблеми з телефонним зв’язком у даному населеному пункті. Ускладнює ситуацію ще й те, що через слабкий зір літня жінка не в змозі користуватися мобільним телефоном. Керівник області дав доручення звернутися до керівництва «Укртелекому» щодо вирішення даного питання по суті.

Щодо працевлаштування своєї доньки звернулася до керівника області мешканка с.Дубове. У зв’язку із закриттям медичного закладу, стоматолог з 20-річним стажем, мати двох дітей залишилася без роботи. Олексій Гетманенко дав доручення керівництву РДА вивчити питання щодо потреб освітніх закладів у медпрацівниках та розглянути відповідне звернення заявниці.

Громадяни також порушували питання житлово-комунального сектору, оформлення земельних ділянок, ремонту доріг місцевого значення, тощо.
Олексій Гетманенко дав доручення відповідним структурним підрозділам ОДА щодо опрацювання звернень громадян та вирішення порушених питань. 

Остання зміна сторінки: 25-03-2020 10:06