Олексій Гетманенко подякував представникам різних конфесій за розуміння ситуації з коронавірусом і убезпечення вірян від зараження

Сьогодні, 25 березня, в колонному залі обласної державної адміністрації відбулася зустріч в.о. голови ОДА Олексія Гетманенка з духовенством Закарпаття. У засіданні також взяв участь начальник управління національностей та релігій облдержадміністрації Йосип Резеш.
Старший єпископ Української євангельської церкви, головуючий Міжконфесійної Духовної Ради Закарпаття Василь Райчинець запропонував розпочати зустріч зі спільної молитви «Отче наш».
Олексій Гетманенко подякував представникам різних конфесій області за розуміння ситуації, пов’язаної з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19. «Якщо така злагоджена співпраця продовжуватиметься і надалі, то зможемо уникнути та мінімізувати можливого масштабного зараження» - зазначив Олексій Олександрович.
Також посадовець підкреслив, що Закарпаття перше серед інших областей запровадило реєстрацію та фіксацію даних громадян, які в’їжджають на територію України. Станом на сьогодні в області ситуація під чітким контролем.
«Оскільки для нас важливо, щоб найближчим часом максимально скоротити кількість контактів між людьми, то звертаюсь до вас із проханням, при можливості максимально перевести служби в онлайн режим» - звернувся до присутніх Олексії Гетманенко.  - «Місцеві телеканали попросив у межах доби виділити одну годину для того, щоб транслювати служби в ефірі телеканалів.»
Очільник краю попросив представників духовенства брати активну участь в інформуванні населення щодо небезпеки поширення коронавірусної інфекції.
Також Олексій Гетманенко дав вичерпні відповіді на питання представників духовенства.

Пресслужба ОДА

Остання зміна сторінки: 25-03-2020 20:11