На Varosh talks сьогодні у Відкритому офісі в Ужгороді говорили про розвиток Закарпаття (+ВІДЕО)

Участь у дискусії взяв і перший заступник голови Закарпатської ОДА. 

Олег Коцюба:

«Перші свої слова я хочу сказати не в ролі чиновника, а в ролі людини, яка з першого погляду закохалася в Закарпаття. 

Дійсно неймовірні, красиві локації. Дійсно неймовірні і шикарні об’єкти культурної спадщини. Неймовірно багата історія. Але, передусім, - неймовірні люди, які тут проживають і працюють. 

Друга частина - уже в якості чиновника. 

Коротко скажу про ті сфери драйвери, які повинні бути локомотивами в розвитку Закарпаття. 

Звичайно, туризм, з огляду на той потенціал, який є в нашому мальовничому краї.

Друга сфера – це індустріалізація. І, ви розумієте, прогрес має бути в усьому. 

Дуже знаковою подією є анонсоване Олексієм Геннадійовичем відкриття Ужгородського аеропорту, який буде певним маркером у розвитку саме цієї сфери.

Наступна сфера – це освіта. Ви прекрасно бачите, і засоби масової інформації дозволяють вам побачити, велика увага керівництва області приділяється саме цій сфері. Оскільки освіта – це наше майбутнє.

Наступна сфера – це культура. Як я вже сказав, неймовірно багата культура. Неймовірні, шикарні об’єкти культурної спадщини, матеріальної та нематеріальної. Тому всіляка підтримка саме цій сфері.

І щодо тих особливих умов, в яких ми зараз перебуваємо. Дійсно, виклики дуже серйозні.

Але для мене особисто, для команди облдержадміністрації, виклик має два значення. Перший, - це дійсно подолання проблем. Але виклик має значення щодо розкриття своїх можливостей. Тому я вважаю, що саме цей, дійсно нелегкий період, дає нам змогу розкрити наш потенціал, розкрити наші приховані резерви і допомогти стати Закарпаттю відомим не лише для закордону, але і для всієї України. 

Дякую за запрошення! Працюємо разом. І лише у такій синергії - це допоможе нам у належному розвитку нашого мальовничого краю».

ВІДЕО

Остання зміна сторінки: 18-09-2020 09:16