Інформаційний семінар з питань протидії торгівлі людьми відбувся в Ужгороді

14-15 лютого в Ужгороді відбувся тренінг «Підвищення рівня кваліфікації відповідальних за встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми» для відповідальних осіб районних державних адміністрацій, представників міських виконавчих комітетів. Ініціатором заходу у рамках проекту Представництва МОМ в Україні «Впровадження національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, у тому числі, дітьми, у Закарпатській області» стала Закарпатська громадська жіноча організація «Веста». Партнерами у реалізації тренінгу виступили Департамент соціального захисту населення Закарпатської облдержадміністрації та депутат Закарпатської обласної ради Андрій Вишняк.

Під час семінару презентували онлайн-курс з протидії торгівлі людьми, а також ознайомили учасників з національним механізмом взаємодії суб’єктів у сфері протидії торгівлі людьми та їхніми повноваженнями. Говорили присутні і про морально-етичні засади роботи з особами, які постраждали від вказаного виду злочину, зокрема, про застосування комунікативних практик.

У ході обговорення було зазначено, що серед завдань суб’єктів взаємодії з протидії торгівлі людьми є поширення інформації з метою виявленню осіб, які вважають себе постраждалими, забезпечення їх всебічною підтримкою та соціальним захистом. 

Остання зміна сторінки: 15-02-2019 13:46