Ігор Бондаренко разом з представниками Громадської ради обговорили питання здійснення громадського контролю за діяльністю виконавчої влади

У п’ятницю, 11 жовтня, в колонному залі ОДА відбулася ділова зустріч керівника краю Ігоря Бондаренка з президією Громадської ради при облдержадміністрації.

У ході дискусії громадських активістів з очільником краю обговорено пропозиції щодо покращення умов ефективності роботи Громадської ради та налагодження продуктивної співпраці з структурними підрозділами облдержадміністрації. Зокрема, запропоновано проводити громадські експертизи документів, які готує ОДА, організувати публічні заходи з обговорення актуальних питань та здійснювати громадський контроль за діяльністю виконавчої влади.

– Я налаштований на тісну співпрацю з Громадською радою. Вважаю, що тільки спільними зусиллями виконавчої влади і громадськості у нинішній ситуації можливо рухатися вперед та вирішувати актуальні питання та проблеми регіонального й державного значення. Запевняю, що обласна державна адміністрація і я, як її голова, будемо сприяти вашій діяльності, із відповідальністю підходити до розгляду всіх напрацювань та пропозицій, – наголосив Ігор Бондаренко.

Слушною була зустрічна пропозиція – проводити такі зустрічі  щомісяця з членами президії Громадської ради для обговорення актуальних питань з розвитку Закарпаття.

Остання зміна сторінки: 17-10-2019 16:07