Голову Громадської ради при Закарпатській ОДА відзначено найвищою нагородою обласної адміністрації

У середу, 7 листопада, в облдержадміністрації відбулося розширене засідання президії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації, участь у якому взяли також представники структурних підрозділів ОДА, Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області, обласного центру зайнятості населення.

Засідання розпочалося з урочистої частини. За сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розбудову громадянського суспільства та утвердження демократичних цінностей, активну громадянську позицію та високий професіоналізм почесною відзнакою Закарпатської ОДА «За заслуги перед Закарпаттям» було нагороджено голову Громадської ради при ОДА Михайла Греня.

Відтак, Михайло Греньо поінформував присутніх про виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Закарпатській області за 2018 рік.  Окрему увагу він акцентував на шляхах активізації співпраці інститутів громадянського суспільства з органами влади через призму міжсекторальної взаємодії.

Про внесення пропозицій до обласного плану заходів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2019 рік та внесення змін до Проекту Типового положення про Громадську раду при органах виконавчої влади доповів заступник голови Громадської ради при ОДА Олег Лукша.

За підсумками засідання було вирішено опрацювати та узагальнити висловлені пропозиції, а також розмістити вищезгадані матеріали для ознайомлення всіх членів цього консультативно-дорадчого органу у відповідному розділі «Громадська рада» на офіційному веб-сайті Закарпатської ОДА. 

Остання зміна сторінки: 08-11-2018 13:00