До уваги місцевих виробників продуктів харчування!

У четвер, 10 жовтня, у рамках щорічного інвестиційного форуму “Закарпаття – бізнес в центрі Європи” та співпраці з міжнародним проектом  “SKIN” відбудеться панельна дискусія на тему: “Локальні виробники продуктів харчування як драйвер регіональної економіки”.

Постачання продуктів харчування від виробників до споживачів зростають у всьому світі, однак це не призводить до досягнення глобальної мети, а саме до підвищення економічної спроможності виробників і одержання якісної продукції споживачами. Часто причиною цього є відсутність інформації про відомі успішні практики. Знання в цій сфері, хороші результати та надихаючий досвід інших подібних ініціатив залишається і сьогодні фрагментарним та ізольованим.

Локальним виробникам та всім зацікавленим сторонам, задіяним у процесі від моменту створення продукту до моменту його споживання, пропонується об’єднатись на платформі, що стане точкою перетину інтересів, порталом для обміну досвідом, пошуку партнерів, отримання нових знань та можливостей. “SKIN” і є одним із інструментів запровадження такої співпраці.

Інвестиційний форум проходитиме у приміщенні культурно-історичного комплексу “Совине гніздо” за адресою:  м. Ужгород, вул. Ференца Ракоці,2,

Початок о 10 годині

Організатори заходу – Закарпатська обласна державна адміністрація та Закарпатська обласна рада.

Ознайомитись з Програмою форуму та зареєструватись можна за посиланням: http://invest-forum.com.ua.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у зазначеному заході!

Остання зміна сторінки: 09-10-2019 09:39