ДО УВАГИ ІНСТИТУТІВ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, ДІЯЛЬНІСТЬ ЯКИХ СПРЯМОВАНА НА РОЗВИТОК СФЕРИ ТУРИЗМУ ТА КУРОРТІВ!

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення в області конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році 

Департамент економічного розвитку і торгівлі Закарпатської облдержадміністрації оголошує конкурс з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері туризму та курортів, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету у 2020 році.
Конкурс оголошено на виконання пункту 4.2. напрямів діяльності та заходів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки.
Звертаємо увагу, що конкурсні пропозиції для участі у конкурсі можуть подавати інститути громадянського суспільства, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за шість місяців до оголошення проведення конкурсу.
Вимоги до конкурсних пропозицій читайте у п.8  ПОРЯДКУ використання коштів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію програм (проектів, заходів) у сфері туризму та курортів (відповідно до п. 4.2 Програми).

Проекти (програми, заходи), що подаються для участі у конкурсі, мають бути спрямовані на реалізацію таких цілей та пріоритетних завдань:
● популяризація туристичного потенціалу Закарпатської  області;
● забезпечення сталого та екологічного розвитку туризму у Закарпатській області;
● покращення туристичної інфраструктури Закарпатської області тощо. 

Перелік видів діяльності, що можуть бути підтримані організатором конкурсу:
● Організація та проведення заходів для учасників туристичного ринку: регіональних акцій, фестивалів, конкурсів, форумів, конференцій, семінарів, тренінгів, семінарів-тренінгів, засідань за круглим столом тощо;
● Організація та проведення екскурсій, походів, пізнавально-інформаційних турів та інших презентаційних заходів для туристів і відвідувачів, спрямованих на популяризацію туристичних можливостей Закарпаття;
● Підготовка (зйомка, монтаж) та тиражування відеофільмів, короткометражок, виготовлення (придбання) буклетів, туристичних карт, листівок, біл-бордів, сіті-лайтів, сувенірів, їх презентація у межах та за межами Закарпатської області;
● Проведення екологічних акцій з метою покращення туристичної привабливості природних та рекреаційних територій.
● Облаштування місць для тимчасового відпочинку туристів, в тому числі туристичних притулків.
● Участь у міжнародних та національних виставкових туристичних заходах.
● Впровадження інновацій, через створення електронних ресурсів (веб-сайтів, електронних додатків тощо) для підвищення конкурентоспроможності туристичного продукту регіону.

Цей перелік не є вичерпним.
Із конкурсною документацією можна ознайомитись у вкладеннях:
РІШЕННЯ сесії обласної ради 29.03.2018 № 1126 (зі змінами)
ПОРЯДОК використання коштів Програми розвитку туризму і курортів у Закарпатській області на 2016–2020 роки для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства на реалізацію програм (проектів, заходів) у сфері туризму та курортів (відповідно до п. 4.2 Програми)
ПОЛОЖЕННЯ про конкурсну комісію

Строк приймання конкурсних пропозицій до 5 липня 2019 року.
Конкурсні пропозиції приймаються щоденно, крім суботи, неділі та державних святкових днів, з 09.00 до 17.00 за адресою:  м. Ужгород,
пл. Народна, 4, каб. 423.
Контактні телефони: (0312) 61 44 11, 61 46 79

*Інформуємо, що орієнтовний обсяг фінансування з обласного бюджету п. 4.2. заходів Програми розвитку туризму та курортів у Закарпатській області на 2016-2020 роки, у 2020 році – 360, 00 тис. грн.

Остання зміна сторінки: 01-03-2019 10:15