Закарпатські спортсмени вибороли 3 золоті медалі на чемпіонаті України з пауерліфтингу
опубліковано 26 травня 2021 року о 13:47

Як повідомляє Ігор Шинкарюк, днями відбулися всеукраїнські змагання з класичного пауерліфтингу у м. Коломия.

Чемпіонат проходив 13-25 травня серед жінок, чоловіків, юнаків та юніорів, де закарпатські важкоатлети здобули найвищі відзнаки.

З-поміж юнаків перше місце виборов мукачівець Ілля Ковач із загальною сумою триборства 660 кг, а Олександр Гангур з Хуста, впоравшись із вагою 732 кг, став найкращим серед юніорів.

На жіночій частині чемпіонату «золото» здобула мукачівка Катерина Пліс, піднявши 427,5 кг, яка 2019 року а на ЧЄ з класичного пауерліфтингу встановила рекорд з присідання з вагою 63 кг.

«Наші спортсмени не вперше гідно представляють область на змаганнях, показуючи високий рівень. Через кілька місяців збірна України поїде на Чемпіонати Європи та світу, де у складі національної команди будуть переможці цього турніру, зокрема й наші закарпатці», – зауважив заступник голови облдержадміністрації.

За його словами, наш край також представляли Едіта Ковач, Микола Біляк, Сергій Шустур, Богдан Міговк, Роман Корсак.

«Такі перемоги в черговий раз доводять наш потенціал у спортивних напрямках. Вірю, що це далеко не останні досягнення і ми неодноразово ще почуємо про успіхи закарпатських спортсменів», – відзначив Ігор Шинкарюк.

Переглянути відеотрансляції турніру можна на сторінці Федерації пауерліфтингу України за посиланням https://bit.ly/2QQDoX8.