Розроблення пропозицій до проекту Національного плану управління відходами та функціонування і паспортизації діючих місць видалення відходів

Ініціатор обговорення: 
Департамент екології та природних ресурсів
Контактні дані: 

Департамент екології та природних ресурсів облдерж- адміністрації, тел.: 616701, central@ecozakarpat.gov.ua
 

Е-mail: 
central@ecozakarpat.gov.ua
Термін проведення обговорення: 
01.02.2018 до 23.02.2018
Соціальні групи населення: 
Представники органів місцевого самоврядування
Результат обговорення: 

Прийнято наступні рішення: 1. Направити переліки місць стихійних сміттєзвалищ постійно діючим комісіям з питань поводження з безхазяйними відходами, створеним при райдержадміністраціях, міськвиконкомах та об’єднаних територіальних громадах.

2. Провести нараду з представниками податкової служби з метою врегулювання питання сплати екологічного податку за розміщення відходів.

3. Ініціювати зустріч з депутатами Верховної Ради України від Закарпатської області для вирішення проблемних питань пов’язаних із розташуванням місць видалення відходів.

4. Погодити актуалізовані дані паспортів місць видалення відходів Мукачівського, Виноградівського, Берегівського, Новоселицького (Перечинський район) сміттєзвалищ та затвердити реєстрову карту об’єкту утворення відходів (далі — ОУВ) КП «Водоканал м. Ужгорода».

5. Направити лист до Держекоінспекції у Закарпатській області із пропозицією перевірити факт відсутності сміттєзвалища в урочищі «Чийпешів ярок» с. Заболотне Іршавського району.

6. Органам місцевого самоврядування розробити схеми санітарної очистки підвідомчих територій.

Результати обговорення оприлюдненні: на сайті департаменту http://ecozakarpat.gov.ua/?p=4812

Остання зміна сторінки: 03-03-2018 10:22